Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Російських журналістів побили на українському курорті.

6 липня, 2007 р.

    Двоє співробітників російського інформаційного агентства "Новий регіон" були побиті і пограбовані в Сімферополі, повідомляє агентство. За словами постраждалих, на них напали охоронці місцевого "Приват-банку".
    
    Як заявив редактор "Нового регіону" Олексій Неживий, вони з колегою, кореспондентом Іваном Усенко, вирішили випити по пляшці пива і присіли на лавці біля фонтану на Театральній площі, розташованій по вулиці Героїв Аджімушкая. Несподівано до них підійшли охоронці у формі з шевроном "Приват-безпека" і почали нецензурно вимагати , щоб журналісти забиралися геть.
    
    Представники масмедіа відмовилися і навіть пообіцяли провести розслідування, щоб з'ясувати чому банкіри вважають площу, що знаходиться в історичному центрі міста, своєю вотчиною. Один з них - Іван Усенко - почав знімати опонентів на камеру мобільного телефону.
    
    Після цього охоронці, за словами Олексія Неживого, побили журналістів і відібрали телефон, на який здійснювалася зйомка. Через отримані травми, Івана Усенко довелося госпіталізувати. Нападаючі, як відзначає його колега, були затримані міліцією.
    Джерело:http/imi.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю