Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


10 березня угорський письменник змінить на посаді представника ОБСЄ з питань свободи слова - Фреймута Дуве

13 березня, 2004 р.

    Миклош Харажти, угорський письменник і колишній дисидент, що у 1976 рік став одним із засновників Угорського демократичного опозиційного руху, був призначений новим представником Організації по безпеці і співробітництву в Європі (ОБСЄ) з питань свободи засобів масової інформації. Харажти змінить Фреймута Дуве, що пропрацював на цій посаді із січня 1998 року по грудень 2003 року.
    
    Нижче приводиться повідомлення ОБСЄ:
    
    ВІДЕНЬ, 9 березня 2004 року. Миклош Харажти призначений представником ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації і приступить до виконання своїх нових обов'язків 10 березня 2004 року.
    
    У листі з повідомленням про призначення Харажти терміном на три роки діючий голова ОБСЄ міністр закордонних справ Болгарії Соломон Пасси відзначив: "Я дуже вдоволений цим рішенням і покладаю великі надії на наше майбутнє співробітництво. Я бажаю всіляких успіхів у вашій новій роботі".
    
    Угорський письменник і колишній дисидент Харажти народився 2 січня 1945 року в Єрусалимі. Він вивчав угорську мову і філософію в Будапештському університеті. У 1976 році став одним із засновників Угорського демократичного опозиційного руху. У 1980-і роки Харажти редагував підпільний журнал "Бежело".
    
    На початку 1990-х років Харажти став членом парламенту Угорщини. Автор ряду книг, включаючи "Робітник у державі робітників" (Париж, 1983 рік) і "Оксамитна в'язниця" (Нью-Йорк, 1987 рік).
    
    У задачі представника ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації входять нагляд за розвитком засобів масової інформації в державах-учасниках ОБСЄ, а також у тісній координації з діючим головою ОБСЄ сприяння повному дотриманню принципів ОБСЄ і зобов'язань перед ОБСЄ стосовно свободи самовираження і свободи засобів масової інформації.
    
    Перший представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Фреймут Дуве (Німеччина) обіймав цю посаду із січня 1998 року по грудень 2003 року.
    
    (Поширено Бюро міжнародних інформаційних програм Державного департаменту США. Веб-сайт: http://usіnfo.state.gov/russkі/)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю