Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тендер на проведення дослідження благодійного сектору в Україні.

26 липня, 2007 р.

    Український Форум грантодавців оголошує тендер на проведення дослідження благодійного сектору в Україні.
    
    Технічне завдання з підготовки дослідження.
    
    Метою дослідження є аналіз стану та розробка пропозицій для розвитку благодійних організацій в Україні та ролі держави в цьому процесі.
    
    Результатом проекту стане детальне дослідження середовища наявних в Україні донорів для громадянського суспільства, обробка цієї інформації та презентація її в максимально зручному для користувача виді – створення Мапи донорських організацій.
    
    Невідємною частиною дослідження є підготовка пропозицій щодо Державної програми розвитку благодійництва в Україні. Ці пропозиції включатимуть як пропозиції щодо діяльності держави по створенню цільових фондів та програм, так і рекомендації по покращенню правового поля для створення і діяльності українських фундацій різного типу.
    
    Передбачається, що виконавець у співпраці з УФГ:
    - розробить анкету для опитування діючих фундацій;
    - складе список із 30-40 діючих фундацій і проведе їх анкетування особисто та дистанційно;
    - проведе обробку результатівта складе аналітичний звіт за результатами опитування орієнтовно на 10 сторінок; звіт також включатиме додатки про контактні дані, пріоритети у роботі, механізми та процедури надання допомоги, обсяги допомоги, в яких регіонах України ведеться робота, статистичні дані про роботу благодійних фондів в Україні;
    - розробить пропозиції до Державної програми підтримки і розвитку благодійності – щодо покращення законодавчої бази, податкового регулювання, реєстрації та звітності – для максимального сприяння роботі українських і міжнародних фундацій в Україні;
    
    Пропозиції матимуть комплексний характер, проте, в той же час міститимуть конкретні рекомендації щодо внесення поправок у закони „Про державний бюджет України”, „Про оподаткування підприємств”, „Про міжнародну технічну допомогу”, „Про рекламу”, „Про благодійні організації” тощо. Пропозиції корелюватимуть із розробками робочої групи по створенню Доктрини громадянського суспільства. Орієнтовний обсяг – 10 сторінок;
    - візьме участь у спеціальній презентації дослідження та буде долучатися до лобістської кампанії по просуванню розроблених рекомендацій.
    
    Термін проведення дослідження – вересень-жовтень 2007.
    
    Прохання до зацікавлених осіб і організацій - надсилайте листи зацікавленості та опис своєї кваліфікації на адресу popov@donorsforum.org.ua до 15 серпня 2007 року.
    
    Перевага буде надаватися дослідникам, які представляють членів УФГ або матимуть листи підтримки від членів УФГ.
    Реєстрація триває до: 15-08-2007
    
    
    Джерело : Український Форум Грантодавців


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати