Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС критикують за інформаційну непрозорість.

26 липня, 2007 р.

    Уповноважений з прав людини в ЄС піддав критиці Євросоюз за інформаційну непрозорість. Омбудсмен закликав Брюссель надати громадянам спільноти більший доступ до документів ЄС, повідомляє «Німецька хвиля».
    
    Незалежний уповноважений з прав людини в ЄС Нікіфорос Діамадоурос зробив відповідні висновки, проаналізувавши скарги, які він отримує від громадян ЄС та недержавних організацій. Омбудсмен зауважив, що приблизно у чверті випадків люди скаржаться саме на відмову інституцій ЄС надати доступ до якоїсь інформації або ж документів.
    
    Водночас, за словами Діамадоуроса, прозорість є головним чинником, коли йдеться про участь громадян у політичних процесах та контроль за органами влади. Омбудсмен наголосив, що брак мінімальних стандартів інформаційної прозорості сильно послаблює демократичні структури Євросоюзу. Нині, приміром, каже правозахисник, будь-яка держава ЄС може накласти вето і заборонити публічний доступ до певних документів на рівні Євросоюзу. Причому, критикує омбудсмен, обґрунтовувати своє рішення ця країна не зобов'язана.
    джерело: imi.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати