Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Mad Heads XL вирізали з трансляції каналу «Україна» за українську мову.

27 липня, 2007 р.

    7 липня Донецька область завершила святкування свого 75-річчя величезним концертом на центральній площі Донецька. У програмі впевнено домінували російські виконавці, було також кілька українських артистів, але лише ті, що співають російською мовою. Виключенням були лише Mad Heads XL. Їхні пісні українською зовсім не засмутили людей, що зібрались на площі. Донечани радо вітали музикантів і дружньо підхоплювали приспів "Надія Є", а на запальну версію народної пісні про два дубки площа відповіла бурхливими оваціями.
    Тим часом місцевий телеканал "Україна", що транслював концерт із невеличкою затримкою в часі, вирізав виступ Mad Heads XL із телеверсії.
    
    На своєму сайті музиканти прокоментували: "виглядає на те, що місцеве керівництво страждає на українофобну істерію. Ми вже і раніше стикалися із подібним відношенням. Наприклад нам натякали, що будуть запрошувати з виступами на міські свята за умови, що ми підготуємо виключно російськомовну програму. Група шкодує з приводу такого стану речей, адже ми маємо на Донбасі чимало прихильників, і хотіли б приїжджати до них із концертами якнайчастіше".
    джерело: uaformat.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати