Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У столиці понад 3000 маленьких киян чекає на родину.

30 липня, 2007 р.

    У Києві 3000 дітей чекають на усиновлення. Таку статистику наводить міський Центр дитини. За останні півроку в столиці всиновили лише 65 малюків. Керівниця центру зазначає, що не всі майбутні батьки готові до відповідального вчинку.
    
    Тетяна та Сергій Садом не можуть мати власних дітей. Лікарі пропонували їм різні варіанти розв’язання проблеми, але нічого не гарантували. Подружжя довго зважувало всі "за" та "проти", і вирішило всиновити маля. Чимало родичів та друзів радили сім’ї відмовитися від такого ризикованого вчинку. Тетяна зізнається, що сумніви таки закрадалися.
    
    
    
    Керівниця центру дитини Вікторія Ейдеміллер повідомляє, що говорити подружнім парам про всі можливі ризики та проблеми, пов’язані з усиновленням – завдання її закладу. І головне, в чому фахівці переконують майбутніх батьків, що не вони обирають собі дитину, а дитина обирає собі сім’ю, повідомляє НТН.
    
    Пані Вікторія каже, що процес адаптації дитини в сім’ї може тривати не один місяць. Часто виникають конфлікти і непорозуміння. На допомогу приходять психологи, хоча й вони не завжди можуть залагодити проблеми.
    
    З немовлятами простіше. З ними батьки починають працювати, так би мовити, з чистого аркуша, але всиновити новонародженого не просто.
    Джерело:http://www.obozrevatel.com.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю