Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Львівських журналістів навчать оминати небезпечні моменти під час передвиборчої кампанії.

31 липня, 2007 р.

    2 серпня журналістів львівських та районних ЗМІ вчитимуть оминати небезпечні моменти під час передвиборчої кампанії. Цій проблемі буде присвячений семінар для журналістів «Правові аспекти передвиборної агітації в ході проведення позачергових виборів до Верховної Ради України».
    
    Семінар організовує Асоціація медіа-юристів Львівщини, Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України, Обласне представництво Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.
    
    Під час семінару розглядатимуть правила передвиборної агітації з використанням засобів масової інформації, вимоги до змісту політичної реклами, особливості відповідальності журналістів та ЗМІ під час виборчого процесу та інші проблемні моменти виборчого законодавства.
    
    Семінар проходитиме у рамках спільного проекту Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України та Асоціації медіа-юристів Львівщини «Центр правової допомоги журналістам та ЗМІ під час позачергових виборів до Верховної Ради України». Також у рамках цього проекту у серпні запрацює «гаряча лінія» для ЗМІ з питань виборчого законодавства.
    
    «Зміни до закону про вибори народних депутатів внесли у червні цього року, тому більшість журналістів цих поправок не знають. Наш семінар покликаний показати саме проблемні моменти у законодавстві, з якими журналістам самостійно розібратися буде складно», - розповів голова Асоціації медіа-юристів Львівщини Юрій Ничка.
    
    Семінар розпочнеться у четвер, 2 серпня об 11 годині у приміщенні Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України за адресою: м. Львів, вул. С. Крушельницької, 5/3.
    До участі у семінарі запрошують журналістів львівських та районних ЗМІ.
    
    За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 261-02-26,
    8095-3175542
    
    
    
    Джерело: Асоціація медіа-юристів Львівщини


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати