Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Мозковий штурм на тему "Молодь та розвиток суспільства".

31 липня, 2007 р.

    "Мозковий штурм» на тему «Роль молоді в розвитку суспільства» відбудеться 1 серпня у Києві.
    
    «Мозковий штурм» матиме на меті надихнути кожного українця замислитись над тим, яку роль відіграє молодь у розвитку суспільства та формуванні кращого майбутнього країни. Яке майбутнє ми хочемо побудувати і що ми робимо для цього вже сьогодні.
    
    «Мозкові штурми» – це яскравий та ефективний формат пошуку відповідей на складні і неоднозначні питання шляхом активного обміну думками та ідеями. Головна мета «штурмів» програми «Спілкування заради майбутнього», ініційованої компанією Київстар - визначити найбільш характерні риси сприйняття майбутнього жителями України та створити позитивний сценарій розвитку українського суспільства.
    
    До обговорення запропоновані наступні питання:
    • Яким чином молода людина може впливати на формування позитивного сценарію власного майбутнього та майбутнього суспільства в цілому вже сьогодні?
    • Що є відповідальним ставленням молоді до власного майбутнього і чи повинна молодь нести за відповідальність за формування майбутнього і в чому ця відповідальність має проявлятися?
    • Що є основним мотивуючим фактором у формуванні активної дієвої життєвої позиції молоді по відношенню до власного майбутнього та майбутнього країни?
    
    У «мозковому штурмі» візьмуть участь представники різних сфер суспільного життя, освітяни, представники молодіжних організацій та громадські діячі.
    
    Завдяки «мозковим штурмам», що проходять у рамках програми «Спілкування заради майбутнього» у громадськості є можливість обмінюватися думками у формі публічної дискусії, доносити погляди різних людей, інколи протилежні, що сформують бачення українцями свого майбутнього.
    
    За більш детальною інформацією звертайтеся до Шевченко Валентини. тел. +38 044 496 97 75.
    Джерело:http://www.civicua.org/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю