Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Послуги державних центрів матері і дитини стануть доступними ВІЛ-позитивним матерям.

1 серпня, 2007 р.

    З 5 по 8 серпня 2007 року представництво організації „Лікарі світу - США” в Україні проводить тренінг „Модель соціального супроводу МАМА+” для 40 спеціалістів центрів матері і дитини, міських та обласних центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які координують роботу консультативних пунктів.
    
    Тренінг, який проводиться в рамках спільного з Державною соціальною службою для сім`ї, дітей та молоді проекту, відкриватимуть заступник директора Державної соціальної служби Ірина Дубиніна та директор Представництва організації „Лікарі світу - США” Анна Шаповал. Даний проект фінансується корпорацією „Джонсон & Джонсон”.
    
    Метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності учасників тренінгу щодо ВІЛ/СНІД, представлення моделі соціального супроводу МАМА+, зокрема, для підтримки родин з дітьми, народженими ВІЛ-позитивними матерями, формування толерантного поінформованого ставлення до ЛЖВС. Програма озброїть учасників тренінгу знаннями з теорії та методів мульдисциплінарного ведення випадку за моделлю МАМА+, а саме: будуть розглянуті особливості роботи з цільової групою ВІЛ-позитивними матерями, їх сім`ями і дітьми, форми соціальної роботи, правові, організаційні аспекти соціальної роботи з ЛЖВС, медичні та соціально-психологічні аспекти життя з ВІЛ/СНІД.
    Автор: Галина Гудз, координатор проекту МАМА+ в Україні.
    
    Джерело:представництво організації „Лікарі світу - США” в Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю