Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Медіа-профспілка вимагає від власників „Без цензури” погасити заборгованість із зарплати.

6 серпня, 2007 р.

    Комітет Медіа-профспілки констатує наявність серйозного трудового конфлікту у редакції газети „Без цензури”, який призвів до невиходу номеру тижневика в світ. Протягом двох місяців працівники редакції не отримують заробітної плати, а засновники видання не надають гарантій, що заборгованість буде погашена.
    
    На загальних зборах трудового колективу редакції 26 липня 2007 року було сформовано переговорну групу у складі п’ятьох осіб, до якої ввійшов і член комітету Київської незалежної Медіа-профспілки Кирило Хорошилов. Вимоги колективу такі: виплатити співробітникам редакції заробітну плату, відрядні та відпускні, укласти із працівниками персональні трудові угоди та укласти колективний договір, якого сьогодні в редакції немає.
    
    Також відомо, що чотири останні числа газети друкувалися у борг, тож існує заборгованість перед типографією. Існує борг і перед розповсюджувачами, власником приміщень, які орендує редакція. Такі факти викликають побоювання працівників редакції щодо подальшої долі „Без цензури”.
    
    Намагання редакції опублікувати на сторінках газети лист-звернення до читачів (додається) призвели до того, що Денис Денисенко, генеральний директор ТОВ „Українські медіа-ресурси” (ТОВ є засновником тижневика „Без цензури”), у наказовій формі зупинив друк видання від 02.08.2007.
    
    Комітет Медіа-профспілки в Києві заявляє про готовність найближчим часом розпочати переговори із представниками власників „Без цензури”, а саме ТОВ „Українські медіа-ресурси” та ГО „Наша Україна” щодо врегулювання ситуації. Ухилення від переговорів призведе до публічних акцій Медіа-профспілки та оголошення страйку на підприємстві.
    
    Цей текст мав вийти на першій шпальті сьогоднішнього номера «Без цензури» на місці центрової фотографії:
    
    Шановні читачі!
    
    Починаючи з 2003 року газета "Без цензури" працювала на демократичні зміни в країні й відіграла не останню роль у творенні новітньої української історії.
    У висвітленні полій ми завжди прагнули дотримуватись засад професійної журналістики.
    
    Проте ми змушені повідомити про те, що наступний номер тижневика "Без цензури" може не вийти. Редакція газети не має можливості здійснювати свою безпосередню діяльність через фінансові проблеми. Уже п'ятий номер видання друкуємо в борг. І ще минулого тижні колектив редакції звернувся (через офіційні листи) до власників газети й тих, котрі стояли біля витоків її заснування із проханням вирішити наявні проблеми. Але ми досі так і не отримали офіційної відповіді. Майбутня доля видання залишається під питанням.
    
    Колектив редакції сподівається на цивілізоване вирішення проблеми, залишаючи за собою право на протест.
    
    І ще раз приносимо вибачення всім нашим читачам і тим, хто з нами співпрацював, та дякуємо за те, що понад чотири роки ви були з нами.
    
    
    Колектив редакції
    
    
    джерело: www.profspilka.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю