Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Все більше харків’ян хочуть спілкуватися українською мовою.

7 серпня, 2007 р.

    Харківський український культурно-мовний клуб існує з грудня 2006 року. За цей час у ньому відбулося багато цікавих подій
    
    Учасники клубу за бажанням готують цікаві повідомлення про долю та творчість видатних співвітчизників, а також про маловідомі сторінки історії України, зокрема Харківщини.
    
    Чимало молоді відвідує клуб, здебільшого це студенти. Вони читають та обговорюють як твори сучасних молодих авторів, так і власні поезії, діляться враженнями, привезеними з мандрівок.
    
    Відомий харківський автор-виконавець, лауреат мистецьких фестивалів, Микола Воловик, започаткував напрямок "Співаймо разом".
    
    14 липня найбільш активні учасники клубу провели перший публічний концерт Української співаної поезії. Він відбувся у залі Українського культурного центру. В ньому брали участь поети та виконавці: Роман Скиба, Олексій Бик, Руслан Гетьман (Київ), Сергій Буланий (Полтава),а також Микола Воловик, Олександр Бобошко, Христина Воловик, Олександр Євтушенко, Лариса Вировець (Харків). Надалі такі концерти планується проводити двічі на рік.
    
    Зустрічі проходять щовівторка з 18-30. Клуб об’єднує близько 50 осіб, 20 з яких регулярно збираються, тобто люди приходять, коли відчувають потребу.
    
    В майбутньому учасники клубу планують: випускати свій часопис, створити власну бібліотеку, налагодити тісний зв’язок з творчою україномовною інтелігенцією інших міст та країн для проведення спільних акцій, концертів, фестивалів, тощо.
    
    Харківський український культурно-мовний клуб завжди відчинений для всіх небайдужих до української культури, історії та мови.
    
    • Організатори клубу:
    
    Вікторія Склярова - консультант з подорожей та екскурсовод, тел/факс (057) 7 15 55 52
    
    Лариса Вировець - художниця, дизайнер у поліграфії, поетка, моб.: 8 097 535 7683
    
    Автор : Наталка Зубар
    Джерело:http://www.civicua.org/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю