Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Полегшення процедури голосування на дому „спокушає” до фальсифікацій.

15 серпня, 2007 р.

    Центральна виборча комісія вирішила попри заперечення опозиціонерів полегшити процедуру голосування на дому. Голова правління Комітету виборців України Ігор Попов заявив в інтерв’ю, що така ухвала «створила спокусу» фальсифікувати вибори на місцях
    
    На думку Попова, норма про голосування на дому навряд чи серйозно змінить загальні результати, але в окремих округах додасть зацікавленим партіям 3-5 відсотків. Механізм фальсифікації, стверджує голова КВУ, дуже простий. Як правило, на дільниці - 20-30 заяв від так званих «надомників», а явка становить 60-70 відсотків, відповідно, можна «написати ще 100 заяв, вийти за поріг, вкинути ці бюлетені, розписатися, а потім шукай вітра в полі»,- пояснив експерт.
    
    Водночас, Попов стверджує, що КВУ не збирається відстежувати кількість громадян, які проголосують без власної появи на дільниці. Пов‘язані з цим зловживання таким чином неможна довести, потрібно лише «ловити порушників за руку», як в 2004-му році, зазначив він.
    
    Нагадаємо, що блок Наша Україна - Народна Самооборона наполягав на тому, аби голосувати на дому могли лише фізично обмежені люди, які пред’являть відповідні довідки.
    джерело: www.korespondent.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати