Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Кривому Розі на СНІД обстежують тільки вагітних.

16 серпня, 2007 р.

    У Кривому Розі не забезпечене обстеження навіть 5 відсотків населення, що належить до групи ризику захворювання на СНІД. Про це заявив головний лікар криворізького Центру профілактики й боротьби зі СНІДОМ Іван Самко, повідомляє "Німецька хвиля".
     Як відзначає видання, у місті зареєстровано десять із половиною тисяч ВІЛ - інфікованих, тільки за останні півроку на облік поставлено майже 600 чоловік.
    
     "Темпи поширення захворювання збільшуються - інтенсивний показник зараження населення тепер 1500 випадків на 100 тисяч проти 1300 випадків торік. Щоб допомогти цьому треба забезпечити якісне обстеження найбільшої кількості городян. Проте, бюджетних грошей вистачає тільки на роботу з вагітними жінками", - відзначив Самко.
    
     За його словами, інші бажаючі з'ясувати свій Віл- Статус часто одержують відмову через відсутність грошей на закупівлю тест-систем.
    
     Ще більш складна ситуація із хворими на СНІД.
    
     Як і обстеження, їхнє лікування фінансується з бюджету й замість 300 чоловік, що бідують в антиретровірусній терапії, її приймають тільки 134 дорослих і 60 дітей.
    
     Найближчим часом , сказав Самко, місто повинно одержати необхідну кількість препаратів, проте, проблема їхнього своєчасного постачання залишається.
     Джерело:http://www.newsukraіne.com.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю