Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Жовто-блакитний – національна гордість України.

16 серпня, 2007 р.

    23 серпня 2007 року стартує перша Всеукраїнська патріотична ініціатива Форуму молодих лідерів України "Жовто-блакитний – національна гордість України"
    
    Ініціатива є довготривалою та складається з низки заходів, спрямованих на виховання патріотизму, почуття національної гідності і честі громадян, їх поваги до головного державного символу України – національного прапора, заохочення громадян та представників державної влади дотримуватися протокольних норм використання державного стягу, для підтримання історичного духу, традицій українського державотворення та популяризації державного прапора України.
    
    Ініціатива стартує у День Державного Прапора України урочистою ходою зі встановленням прапорів на будівлях партнерів ініціативи.
    
    Усі охочі можуть приєднатися до урочистої ходи.
    
    Маршрут урочистої ходи:
    
    12:30 - збір на площі біля Національного університету "Києво-Могилянська академія".
    
    13:00-13:30 - проведення мітингу. Урочисте встановлення прапора на будівлі Національного університету "Києво- Могилянська академія".
    
    13:30-15:00 - урочиста хода до будівель "Родовід банку" (вул. П. Сагайдачного, 17), юридичної фірми "Салком" (вул. Хрещатик, 12), магазину "Роксолана" (вул. Б. Хмельницького, 3-Б). Зупинка та урочисте підняття прапора біля кожної будівлі.
    
    15:00-15:30 - завершальний мітинг на площі біля Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка. Встановлення прапора на будівлі Оперного театру та на балконі офісу юридичної фірми "Василь Кисіль та Партнери" (бізнес-центр "Леонардо", вул. Б. Хмельницького, 17).
    
    Бажаний прихід на мітинг у вишиванках, в одязі із національною символікою України та із жовто-блакитними прапорами.
    
    Підтримай ініціативу вияву пошани до Державного Прапора та не забувай, що прапор має здатність не тільки кликати на урочисті мітинги і свята, а й бути постійним символом нашого патріотизму та національної самобутності. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, а сьогодні розбудовуємо демократичне суспільство.
    
    Ця акція є лише початком масового стаціонарного встановлення прапорів у м. Києві й по всій Україні.
    
    За додатковою інформацією слід звертатися до Ольги Ситник за тел.: +380(44)-492-92-90, olga.sytnyk@fmlu.org
    
    Джерело : Форум молодих лідерів України


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати