Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Черкащина долучилася до реалізації Всеукраїнської програми "Доброчинна Україна".

16 серпня, 2007 р.

    Угоду про це підписали ініціатори програми - благодійний фонд "Рідний дім" та керівництво Черкаської облдержадміністрації.
    
    За словами президента благодійного фонду "Рідний дім" Олександра Чевкіна, зараз модно говорити про соціальну відповідальність бізнесу, але потрібно говорити і про соціально відповідального громадянина. Відтак, мета фонду - долучити до благодійності звичайних громадян, - розповів Олександр Чевкін під час прес-конференції у Черкасах, куди "Рідний дім" приїхав з подарунками для інтернатів та дитячих будинків.
    
    Щоб підняти в Україні престиж благодійності в очах суспільства і долучити до цього якомога більше людей, благодійний фонд "Рідний дім" ініціює проголошення в Україні 17 листопада Днем благодійності та оголошення 2008 року роком благодійності в Україні. Аби досягти цієї мети, фонд вже звернувся до Президента України з відповідним проханням. Крім того, для координації зусиль благодійників, благодійний фонд "Рідний дім" прагне створення при Кабінеті міністрів ради меценатів - консультаційно-дорадчого органу, що має об’єднувати зусилля представників влади, соціально активного бізнесу, некомерційних організацій та громадян.
    
    Благодійний фонд "Рідний дім" було створено чотири роки тому на базі черкаського "Азоту" та чернігівського "Хімволокна" для підтримки дітей працівників підприємств. З часом кількість підопічних фонду зросла. "Рідний дім" почав приділяти увагу дітям з вадами здоров’я та дітям із малозабезпечених родин.
    
    Під опікою фонду нині перебуває понад тридцять тисяч дітей. Утім, сьогодні, за словами президента "Рідного дому" Олександра Чевкіна, допомоги потребує значно більша кількість людей. Відтак, мета Всеукраїнської програми "Доброчинна Україна" - повернути обличчя громадськості до проблем благодійництва.
    
    Програма "Доброчинна Україна", за словами її ініціаторів, – це спроба об’єднати людей довкола ідеї благодійництва як громадського обов’язку кожного українця. У рамках реалізації Всеукраїнської програми "Доброчинна Україна" планується проведення низки акцій, зокрема, створення живого ланцюга дітей від Львова до Донецька, веломарафону за участю зірки велоспорту Ленса Армстронга та турне дитячих колективів разом із майстрами класичної музики королівськими домами Європи. Завершити акцію має гала-концерт у Національній опері. Там, поряд з Володимиром Гришком та Олександром Пономарьовим, виступатимуть і черкаські діти.
    
    За словами генерального директора ВАТ "Азот" Андрія Коваля, на підприємстві вже давно усвідомили, що, велике, всесвітнє, добро починається з маленького добра для кожної людини. На "Азоті" працює служба соціального захисту, яка опікується 107 дітьми, що потребують щоденної уваги. На підприємстві також створено центр роботи з дітьми, який за допомогою фонду "Рідний дім" забезпечує дітей гарячими обідами, одягом, взуттям, допомагає з лікуванням та оздоровленням. А на нещодавно отриманий грант від Посольства Швейцарії в Україні центр роботи з дітьми обладнано сучасною оргтехнікою.
    
    Джерело : Черкаський прес-клуб реформ.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати