Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Як захистити інтереси дитини і її право на виховання в сімейному оточенні?

17 серпня, 2007 р.

    7 вересня 2007 року у м. Харкові Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива" проводить семінар "Захист якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сімейному оточенні"
    
    З лютого 2007 року Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива" за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID проекту "Україна: верховенство права" реалізує проект з громадського моніторингу судів "Судовий захист якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сім’ї".
    
    Проект передбачає проведення серії аналітичних, дослідницьких та інформаційних заходів, спрямованих на сприяння дотриманню інтересів дитини і її права на виховання в сімейному оточенні в процедурі позбавлення батьківських прав та відібрання дитини в батьків.
    
    Під час семінару, що проходить у рамках проекту, планується розглянути питання стандартів прав дитини, зокрема принцип якнайкращих інтересів дитини; представити Рапорт із результатами громадського моніторингу судів "Судовий захист якнайкращих інтересів дитини і її права на виховання в сім’ї"; обговорити психологічні особливості поведінки дитини при допиті, а також окреслити шляхи вирішення виявлених у ході моніторингу проблем і методи співпраці організацій і установ, які працюють у сфері захисту прав дитини.
    
    На семінар запрошуються судді, юристи, адвокати, представники громадських організацій, які захищають права дітей, представники служб у справах неповнолітніх і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харкова і Харківської області.
    
    Охочі взяти участь у семінарі мають до 1 вересня 2007 року надіслати короткий лист із зазначенням особистих відомостей (ПІБ заявника, організація, контактна адреса, телефон) та особистої мотивації участі у семінарі за адресою: проспект Леніна,72/48, м. Харків, 61103 або електронною поштою public.alternative@gmail.com.
    
    За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном 8 050 946 11 92.
    
    Джерело : ХОФ "Громадська Альтернатива"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати