Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вчимось захищати права пацієнтів.

17 серпня, 2007 р.

    Академія Української Преси за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародного фонду "Відродження" оголошує початок проекту "Інформаційне забезпечення продуктивного публічного діалогу громадськості, урядових структур та органів влади. Журналістські розслідування. Права пацієнтів: онкохворі, психічно хворі, хворі на туберкульоз"
    
    У рамках проекту передбачається здійснення та оприлюднення актуальних журналістських розслідувань з порушень прав найбільш вразливих груп пацієнтів, формування сприятливої громадської думки через проведення інформаційної кампанії з пропагування, популяризації прогресивних підходів та ініціатив з метою привернення уваги українського суспільства до актуальних проблем з правами пацієнтів.
    
    Першим кроком проекту стане установчий тренінг "Методологія журналістського розслідування. Як писати про права пацієнтів".
    
    Тренер: Олег Хоменок, Радник проекту IREX U-Media, медіа-тренер.
    
    Учасники, які успішно пройшли тренінг, будуть запрошені до подальшої участі у проекті, що передбачає стажування, отримання консультаційної та юридичної підтримки під час безпосереднього здійснення розслідувань.
    
    Тренінг відбудеться 2-3 вересня 2007 року в м. Києві
    
    Усі витрати, пов’язані з участю у тренінговій програмі (проживання, перебування, харчування), організатори беруть на себе.
    
    Останній день подання заявок-анкет - 27 cерпня 2007 року.
    
    Заявки надсилайте на адресу: oksana@aup.com.ua.
    
    З питаннями слід звертатися до Оксани Волошенюк, Академія Української Преси, за тел. (8044) 234 52 52, 8050 559 95 55 або oksana@aup.com.ua
    
    Автор : Валерій Іванов
    Джерело:http://www.civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати