Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Cтворення електронного уряду в Україні.

17 серпня, 2007 р.

    17-21 вересня відбудеться тренінг "Модернізація державного сектора через створення електронного уряду" у рамках проекту "Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні"
    
    Викладач: проф. Кай Ісаксен (Норвегія).
    
    Місце проведення: м. Київ, вул. Сковороди, 2, І корпус, кім. 310.
    
    Тренінг передбачає стисле ознайомлення з функціями та завданнями розвитку життєздатної демократії у державі, а також ефективне впровадження систем управління та надання послуг в організаціях з використанням інформаційних технологій.
    
    Електронний уряд розглядається як певна „інфраструктура”, що сприяє ефективному управлінню на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях.
    
    Проект реалізовується компанією European Competence Ltd (Великобританія) у тісній співпраці з Національним університетом „Києво-Могилянська академія” за участю Головного управління державної служби України та за фінансової підтримки транснаціональної телекомунікаційної компанії Тelenor (Норвегія).
    
    До участі у тренінгу запрошуються як політики, так і менеджери середньої та вищої ланок з урядових структур, органів місцевої та регіональної влади, неурядових організацій та державних підприємств.
    
    Після закінчення навчального курсу учасникам, які відвідали всі заняття та виконали навчальну програму, будуть вручатися сертифікати Головного управління державної служби України.
    
    Навчання за проектом безкоштовне, проте проїзд і проживання в Києві іногородніх слухачів мають відшкодовуватися за рахунок організацій, що їх відряджають.
    
    Кінцевий термін подання аплікаційних форм на тренінги – 3 вересня 2007. Аплікаційні форми слід надсилати на електронну адресу project310@mail.ru, з копією листа на електронну адресу olha.babichuk@europeancompetence.co.uk.
    
    Аплікаційна форма додається.
    
    Координатор проекту: Василь Бельмега:
    + 3 8044 425-40-49
    +3 8 066 934-93-52
    
    Автор : Ольга Бабічук
    Джерело:http://www.civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати