Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вулиці Подолу "почистили" від безпритульних дітей.

17 серпня, 2007 р.

    На виконання Державної програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2006-2010 роки представники служби у справах неповнолітніх Подільської районної у м. Києві державної адміністрації спільно з представниками відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 9 серпня 2007 року провели цілодобовий рейд "Діти вулиці".
    
    Під час проведення рейду було перевірено комп’ютерні клуби району. Під час рейду було виявлено п’ятьох неповнолітніх.
    
    Під час рейду було перевірено місця найбільшої концентрації неповнолітніх, місця громадського відпочинку, а саме: станції метро "Поштова площа", "Контрактова площа", "Тараса Шевченка", річковий вокзал, Куренівський парк, ринки "Мостицький" та "Виноградар", в яких неповнолітніх виявлено не було.
    
    Крім того, в ході рейду було обстежено житлово-побутові умови неповнолітніх, які проживають у неблагополучних сім’ях, перебувають на профілактичному обліку або опинились у складних життєвих обставинах. Працівники відповідних служб Подільського району відвідали десять таких сімей, повідомляє "Хрещатик".
    
    Всіх неповнолітніх, вилучених під час рейду, передано батькам. В подальшому цих дітей разом із батьками заслухають на засіданнях Служби та ознайомлюють їх із законодавчими документами.
    Джерело:http://kiyany.obozrevatel.com/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати