Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гендерний баланс у суспільстві таки буде!

20 серпня, 2007 р.

    30 серпня 2007 року на базі Коростишівської районної державної адміністрації буде проведено "кущовий" семінар з елементами дискусії „Рівна участь жінок та чоловіків у процесах прийняття рішень”
    
    Громадська організація "Жіночий інформаційно-консультативний центр" (м. Житомир) 30 серпня 2007 року проводить семінар для представників органів виконавчої та законодавчої влади „Рівна участь жінок та чоловіків у процесах прийняття рішень”.
    
    Цей тренінг є інструментом для практичного застосування та виконання українського законодавства про забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на місцевому рівні.
    
    Захід проводиться в рамках угод, укладених з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та управлінням по зв'язках з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації.
    
    Місце проведення: м. Коростишів (районна державна адміністрація).
    
    Тренер: Гонюкова Лілія Василівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри державної політики та управління політичними процесами Національної академії державного управління при Президентові України.
    
    До участі у тренінгу запрошені депутати, члени виконавчих комітетів рад, держслужбовці з державних адміністрацій Коростишівського, Радомишльського, Брусилівського, Черняхівського та Житомирського районів області.
    
    Джерело : Жіночий інформаційно-консультативний центр


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати