Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні вийшов у світ перший випуск нового україномовного тижневика

20 серпня, 2007 р.

    Сьогодні, 20 серпня, вийшов у світ перший випуск нового інформаційно-аналітичного тижневика - Новинар, котрий запустило видавництво KP Mediа. Нове видання буде висвітлювати найважливіші події за тиждень у сферах політики, економіки та культури. Кожна стаття, як повідомляє видавництво, буде відповідати не тільки на питання що відбулося, але і "чому це трапилося" і "що далі".
    Як повідомляє KP Mеdia, видавництво вирішило не робити "українську тінь", Кореспондента, а створити повноцінне україномовне видання з власним стилем і лицем. Статті в журналі не перекладаються - їх пишуть автори українською мовою.
    
    За даними KP Media, запуск Новинаря - частина стратегії, спрямованої на задоволення потреб україномовних читачів.
    
    Новинар створює команда молодих досвідчених журналістів, котрі у своїй роботі орієнтуються на високі світові стандарти. Кістяк редакції складають екс-редактори і репортери журналу Кореспондент та інших видань KP Media.
    
    Місія журналу Новинар - принести в Україну останні тенденції журнального дизайну, високі вимоги якості матеріалів та безумовне дотримання журналістської етики.
    
    Як повідомляється, особливу роль у журналі будуть відігравати фотографії, яким редакція обіцяє приділяти не менше уваги, ніж виборові тем для статей і редагуванню текстів.
    
    Сьогодні керівництво журналу Новинар дасть прес-конференцію в інформагентстві УНІАН. Прес-конференція почнеться об 11:20 за адресою вул. Хрещатик, 4.
    
    Як повідомлялося раніше, передував виходу журналу, запуск нового інформаційного сайту www.novynar.com.ua, у липні цього року.
    Джерело:http://imi.org.ua/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати