Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Проведення заходів для власників, продюсерів та редакторів ЗМІ щодо журналістських розслідувань з питань корупції.

20 серпня, 2007 р.

    Проект "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" запрошує засоби масової інформації, організації громадянського суспільства та приватні і комерційні структури та/або коаліції/партнерства цих організацій до участі у конкурсі, направленого на проведення заходів для власників, продюсерів та редакторів засобів масової інформації щодо підтримки журналістських розслідувань з питань корупції
    
    Метою конкурсу є підвищення рівня зацікавленості та заохочення власників, продюсерів та редакторів ЗМІ щодо проведення журналістських розслідувань їхніми виданнями.
    
    Опис робіт: Підтримка буде надана одній організації або коаліції/партнерству організацій на виконання такої діяльності (але не обмежена лише нею):
    
    1. Підготувати та провести серію заходів для власників, продюсерів та редакторів ЗМІ, які сприяли б підвищенню їхньої зацікавленості до проведення якісних та професійних журналістських розслідувань з питань корупції. Залучити до участі в цих заходах відомих журналістів та власників/керівників відомих ЗМІ як доповідачів/тренерів/консультантів та редакторів, власників та інших осіб, які визначають редакційну політику (список видань буде підготовлений у співпраці з проектом "Гідна Україна").
    
    2. Надати можливість власникам, продюсерам та редакторам ЗМІ спілкуватись та обмінюватись досвідом щодо організації та втілення редакційної політики щодо журналістських розслідувань та заохочення проведення журналістських розслідувань.
    
    3. За результатами проведених заходів запропонувати конкретний план дій щодо популяризації журналістських розслідувань серед ключових осіб ЗМІ (власників, продюсерів та редакторів), які формують редакційну політику.
    
    Максимальний розмір гранту: до 50 000 доларів США. Організація повинна здійснити власний внесок у реалізацію проекту (у грошовій чи іншій формі) у розмірі не менше 15% від загальної вартості проекту. Організація повинна буде надати звіт щодо власного внеску разом із іншими звітами про використання коштів гранту.
    
    Пакет документів, які необхідно надати, складається з 1) проектної заявки, 2) кошторису та 3) додатків.
    
    Термін виконання проекту: листопад 2007 року - травень 2008 року.
    
    Останній термін подання документів: 10 вересня 2007 р. до 17:00 за київським часом.
    Реєстрація триває до: 10-09-2007
    
    Положення про конкурс та формат кошторису також можна завантажити в мережі Інтернет за адресою:
    http://www.pace.org.ua/content/view/42/1/lang,uk/ або http://www.ccc.kiev.ua/.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати