Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Цікаві тренінги

21 серпня, 2007 р.

    Недостатній рівень професіоналізму персоналу - є й завжди буде проблемним питання для власників та ТОП-менеджерів медіа-компаній.
    Для підвищення професійного рівня кадрів та впровадження світових стандартів роботи «Інтерньюз–Україна» - лідер в сфері додаткового професійного навчання для працівників теле, радіо та друкований ЗМІ – пропонує в наступному навчальному році насичену програму професійних тренінгів, семінарів, конференцій.
    
    ВЖЕ В ВЕРЕСНІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ НОВІ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ В ТАКИХ НАПРЯМКАХ:
    
    "ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ НЬЮЗРУМОМ", 4-7 вересня, Алушта
    На тренінг запрошуються ті, кому за посадою необхідно керувати творчими працівниками, займатися плануванням роботи ньюзруму і окремих його частин, тобто шеф-редактори і випускові редактори новин, а також репортери, які планують ними стати. Тренінг також може бути цінним для топ-менеджерів телекомпаній для кваліфікованого розуміння того, як саме виробляються успішні теленовини.
    
    
    "КЛЮЧОВІ НАВИЧКИ УПРАВЛІННЯ", 6-7 вересня 2007 року, м. Київ
    Сьогодні успішний керівник – це той, хто вміє надихати інших людей, вести їх до досягнення поставленої мети і здатен переконати членів своєї команди без вагань прийняти свої життєві цінності. Наш тренінг пропонує вам випробувані часом, прогресивні, чітко налагоджені та ефективні інструменти для посилення мотивації, розвитку лідерських та комунікаційних якостей, використання ергономічного тайм-менеджменту, які дозволять ТОП-менеджерам медіа-компаній зрозуміти закони ефективного управління. Тренінг являє собою системний підхід до роботи керівника і відкриває основи управління людьми. Він розрахований на молодих керівників, а також співробітників з числа кадрового резерву організації
    
    "ТЕХНІКА ТЕЛЕВІЗІЙНОГО РЕПОРТАЖУ" (тренінг-практикум), 10-16 вересня 2007 року, м. Київ
    В сучасній українській журналістиці, на жаль, існує стала проблема – нескоординована робота знімальної групи, коли журналіст і оператор працюють не як єдина команда, а кожен окремо. Часто стається так, що телерепортер більше зайнятий пошуками коментарів та фактажу, при цьому зовсім забуваючи про «картинку». Оператор, в свою чергу, не маючи від репортера чітко поставленої задачі, знімає сам, і те, що вважає за потрібне. Саме це стає причиною недосконалих репортажів навіть про яскраві події.
    
    "ЕФЕКТИВНІ ПРОДАЖІ РЕКЛАМНИХ ПОСЛУГ", 17-18 вересня 2007 року, м. Київ
    До участі в тренінгу запрошуються менеджери відділу реклами та продажів, спеціалісти, які відповідають за залучення нових клієнтів, підтримку та розвиток стосунків з наявними клієнтами. Ви зможете систематизувати свій досвід та підвищити компетентність в області медіа-продажів та роботи з клієнтами. В основі тренінгу – методики, отримані в результаті вивчення та узагальнення досвіду успішних продавців провідних світових компаній. Представлений підхід дозволяє взяти під контроль процес продажу, дає більше можливостей в плануванні та підвищенні ефективності медіа-продажів.
    
    Детальну інформацію стосовно усіх наших тренінгів та заходів ви можете знайти на нашому сайті http://internews.ua/training/rozklad.html
    
    Е-пошта відділу тренінгів: osvita@internews.ua
    Тел. (044) 458-44-40, 501-92-03


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю