Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Опитуванння громадських організацій та спеціалістів у сфері освіти з прав людини.

21 серпня, 2007 р.

    Опитування є ініціативою групи недержавних організацій та спеціалістів, які працюють у галузі навчання правам людини, і проводиться в рамках проекту громадської організації М’АРТ «Навчання правам людини для верховенства права», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
    
    Партнерами проекту є Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація „За професійну допомогу”, Всеукраїнська асоціація вчителів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба”, інші недержавні організації та індивідуальні експерти. &nb! sp;Ініціатива залишається відкритою до співпраці. З кожним заходом проекту коло партнерів постійно розширюється.
    
    Чому важливо взяти участь в опитуванні?
    
    1) Отримана у ході опитування інформація буде використана у дослідженні ситуації щодо навчання правам людини в Україні, що дозволить будувати ефективні стратегії та консолідувати зусилля недержавних організацій та експертів, які працюють у цій сфері.
    
    2) Ініціативною групою буде створено базу даних організацій та спеціалістів, які працюють у галузі навчання правам людини в Україні. База даних включатиме й узагальнену інформацію про доступні методичні матеріали, діючі навчальні програми та іншу корисну інформацію для відповідної діяльності. Цей інформаційний ресурс планується розмістити у загальнодоступних джерелах, таких як веб-сайти Міжнародного Фонду «Відродження», Української Гельсінської Спілки з Прав Людини та інших.
    
    3) Учасники опитування будуть запрошені до участі у Форумі п! рисвяченому перспективам розвитку навчання правам людини в Укр! аїні. Пр оведення Форуму планується на кінець вересня або на початок жовтня 2007 року.
    
    Усі зацікавлені недержавні організації, які працюють у сфері навчання правам людини просимо відповісти на запитання опитувальника для недержавних організацій (у форматі MS Word для скачування): doc-file (211.968 kb)
    
    Усіх зацікавлених спеціалістів, які працюють у сфері навчання правам людини просимо відповісти на запитання опитувальника для спеціалістів (у форматі MS Word для скачування): doc-file (193.536 kb)
    
    Заповнену анкету відправляти до 15 вересня 2007 р. на адресу електронної пошти: mart.ngo@googlemail.com або на поштову адресу: Громадська організація М’АРТ, а/с 79, Чернігів, 14000, або факсом на номер: 8 04622 7-41-10.
    
    Додаткову інформацію ! можна отримати за телефонами: 8 04622 7-41-10 та 8 050 3833342 або звернувшись електроною поштою: mart.ngo@googlemail.com.
    
    Контактні особи: Влада Бут, Сергій Буров.
    
    Джерело : Українська Гельсінська спілка з прав людини


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати