Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Підтримка проектів по професійному розвитку й обмінів 2004-2005 р.

17 березня, 2004 р.

    Гранти на проекти можуть одержувати організації й активісти, що працюють у сфері прав людини, у тому числі з країн колишнього СРСР. Підтримується діяльність в області навчанню або обмінів по наступним напрямках:
    - Навчання на місці: учасник з однієї країни, що має конкретний досвід роботи у визначеній області, проводить тренінг/навчання для співробітників організації в іншій країні.
    - Професійне прикріплення: учасник працює як тимчасового співробітника в приймаючій організації, одержуючи на робочому місці знання і навички у визначеній сфері діяльності.
    - Дослідницька поїздка: учасник проводить усебічне дослідження в сфері своєї діяльності, відвідуючи і консультуючи з двома чи більш організаціями, що працюють в області прав людини і суміжних областей, в одній чи декількох країнах.
    
    ІHRІ в основному не підтримує участь у курсах і тренінгах. Пропозиції про таку підтримку будуть розглядатися тільки у випадках, якщо бажаний курс/тренінг має вузьку спрямованість і чітко відповідає потребам організації.
    
    Крайні терміни подачі заявок:
    - 30 квітня 2004 р.
    - 31 серпня 2004 р.
    - 31 грудня 2004 р.
    
    Гранти покривають вартість проїзду, невелику стипендію і медичну страховку для чи учасника викладача. Підтримка дружинам і родинам не надається. Розмір гранта залежить від місця реалізації і тривалості проекту (звичайно від одного до трьох місяців). Звичайна сума гранта - від 1000 до 7000 доларів США.
    
    Оскільки ціль ІHRІ - сприяти уссилению організацій, що працюють в області прав людини, пріоритет буде віддаватися заявкам від організацій. Заявки від окремих облич будуть прийматися тільки в тому випадку, якщо обличчя продемонструвало прихильність активної діяльності в області прав людини і чи живе працює в країні, де організації, що працюють в області прав людини, нечисленні або узагалі відсутні.
    
    Додаткова інформація і форми заявок доступні за адресою http://www.ііe.org/іhrіp.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати