Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ВР схвалила японський грант для Львівської опери

18 березня, 2004 р.

    17 березня в цього року Верховною Радою України була ратифікована Угода між Кабінетом Міністрів України й Урядом Японії про надання японського культурного гранта на постачання освітлювального устаткування Львівському державному академічному театру опери і балету імені С.Крушельницкой, підписане 1 вересня 2003 року.
    Реалізація Угоди дасть можливість Львівському театру опери і балету одержати на безоплатних і безповоротних основах найбільш сучасне оснащення на суму порядку 49,9 млн. японських ієн (близько 423 тис. доларів США).
    
    Положеннями Угоди передбачається звільнення від будь-яких митних пошлин, внутрішніх податків і інших фіскальних зборів на постачання освітлювального устаткування.
    
    Відповідно до Угоди грант буде наданий до 31 березня 2004 року.
    
    За ратифікацію Угоди проголосували 369 народних депутатів України.
    
    Угода про надання гранта було підписано в Києві 1 вересня 2003 року екс-міністром економіки Валерієм Хорошковским з боку України і Йорико Кавагучи, Міністром закордонних справ з боку Японії.
    
    Уряд Японії - єдиний донор міжнародної технічної допомоги, що, починаючи з 1997 року, на постійній основі впроваджує проекти комплексної технічної модернізації установ культури України.
    
    Надання японського культурного гранта на постачання освітлювального устаткування Львівському державному академічному театру опери і балету імені С. Крушельницкой - уже шостий проект, що буде реалізовуватися на Україні за рахунок грантів Уряду Японії в сфері культури в рамках програми "Офіційна Допомога для Розвитку".
    
    На сьогодні японські культурні гранти вже одержали такі відомі установи, як Національна філармонія України, Національний музей історії України, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франко, Національний академічний театр опери і балету України імені Т.Г.Шевченко, Київська дитяча Академія мистецтв.
    
    Крім того, за рахунок гранта Уряду Японії в 2001 році було модернізовано медичне оснащення Української спеціалізованої дитячої лікарні "ОХМАТДИТ" (на суму близько 6,5 млн. доларів США).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати