Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародна конференція з медичного права.

13 вересня, 2007 р.

    В рамках заходів до Всесвітнього дня хоспісної допомоги і паліативної опіки Всеукраїнська Рада захисту прав і безпеки пацієнтів, Всеукраїнська Асоціація паліативної допомоги проводить 14-15 вересня 2007 р. Міжнародну конференцію з медичного права.
    
    З метою визначення найактуальніших проблем безпеки та прав пацієнтів в Україні, ознайомитись з міжнародним досвідом, обговорення напрямків співпраці пацієнтів, медичних працівників та юристів, привернення уваги суспільства та фахівців до забезпечення права пацієнта на доступну, кваліфіковану паліативну допомогу (полегшення фізичного, морального та духовного страждання в кінці земного життя),створення сприятливого середовища для ефективної реалізації програм гуманізації надання медичних послуг та правовідносин у системі охорони громадського здоров’я та соціального захисту в Україні, привернення уваги суспільства до забезпечення прав пацієнта на отримання адекватного полегшення фізичного, морального та духовного страждання в кінці його земного життя.
    Учасники: представники закладів охорони здоров’я (хоспісів, онкологічних лікарень), установ соціального захисту населення, правозахисних організацій, Церков та релігійних організацій, експерти з медичного права з Франції та Польщі.
    
    Пріоритетним завданням конференції є сприяння розробці та удосконаленню законодавства щодо забезпечення медико-соціальної допомоги особам з невиліковними захворюваннями та членам їх родин (паліативної допомоги), доступу до адекватного знеболення, а також законодавче урегулювання міжсекторальної співпраці у цій сфері. В 2008 – 2010 роках українські та міжнародні експерти спільно з пацієнтами-лідерами планують розробити пропозицій та розпочати реальні дії щодо інформування, навчання та удосконалення нормативно-правової бази щодо прав і безпеки пацієнтів в Україні. Особлива увага буде приділятися доступу до знеболення та потребам пацієнтам в кінці їх земного життя.
    
    Пропозицій Оргкомітету Конференції (у складі представників Франції, Польщі та України) до плану роботи на 2008 – 2010 з удосконалення навчання та нормативно-правової бази щодо прав і безпеки пацієнтів в Україні, які можуть бути втілені у співпраці з експертами Франції, Польщі та України.
    
    На заході будуть розглянуті відповідні пропозиції до співпраці всіх людей доброї волі, адже хвороба покликана згуртувати сили для захисту та підтримки людського життя
    Вважаємо що Міжнародна конференція «Право на гідне життя» окреслить відповідні орієнтири для всіх тих, хто служить людям, які терплять біль - щоб вони ніколи не забували про повагу до людської гідності.
    
    Конференція проводиться а адресою:
    м.Київ, Освітній Центр УПЦ, м.Київ, вул. Вербицького, 3-г
    
    За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби
    за тел. 235-65-87, 8067 230-68-59, e-mail: lena@medpravo.org.ua
    Олена Якименко
    
    Джерело: Всеукраїнська Рада захисту прав і безпеки пацієнтів.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю