Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українок везли до Москви різати салати, а перетворили в секс-рабинь.

14 вересня, 2007 р.

    Прокуратура Криму направила до суду кримінальну справу щодо осіб, які, обіцяючи кримчанам роботу в Москві в цеху з виробництва корейських салатів, примушували їх займатися проституцією.
    
    Як повідомили УНІАН в прес-службі кримської прокуратури, впродовж 2003-2005 років обвинувачені "спокусили" високооплачуваною роботою в Москві семеро кримчанок, троє з них ще не досягли повноліття, а одна виховувала двоє малолітніх дітей.
    
    «Відправитися різати салати до Москви примусила молодих жінок потреба, - зазначили в прокуратурі. - Про істинні цілі набору персоналу майбутні секс-рабині дізналися вже після прибуття до столиці Росії». Без паспортів, коштів для існування і під фізичним тиском кримчанкам довелося займатися проституцією.
    
    Створення і функціонування такого «цеху» кваліфіковане за ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України (у редакції 2001 року) - як примушення і залучення до заняття проституцією, тобто надання сексуальних послуг за платню шляхом застосування насильства і погроз його застосування, обману, що здійснюється у відношенні неповнолітніх, організованою групою. Обвинувачення за даною статтею пред`явлене торговцю «живим товаром». Докази його вини в скоєні цього злочину, а також в незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч.2 ст. 332 КК України) скоро почне розглядати суд. Відносно двох співучасників обвинуваченого справа виділена в окреме провадження.
    джерело: unian.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю