Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Утворено Міжвідомчу раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

14 вересня, 2007 р.

    Постановою Уряду від 5 вересня ц.р. № 1087 утворено Міжвідомчу раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Натомість постановою ліквідовано Міжвідомчу комісію з питань сімейної політики та Міжвідомчу координаційну раду з питань протидії торгівлі людьми. Таким чином упорядковано кількість консультативно-дорадчих органів з питань, що відносяться до компетенції Мінсім’ямолодьспорту.
    
    Нова Міжвідомча координаційна рада виконуватиме дорадчі функції під час розроблення, обговорення та затвердження проектів урядових рішень. Рада сприятиме проведенню ефективної державної політики з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Вона надаватиме експертну та консультаційну допомогу органам виконавчої влади та розглядатиме питання, що потребують міжгалузевого узгодження, а також координуватиме діяльність центральних та місцевих органів виконавчої влади, науковців та громадськості у даній сфері.
    
    У прийнятому Положенні виписано основні завдання та права Ради, її склад та організаційні моменти роботи. Очолює Раду Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту. Рішення Ради мають рекомендаційний характер і можуть бути реалізовані шляхом прийняття відповідних актів Уряду або надання доручень Прем’єр-міністром України.
    
    Робота Ради сприятиме формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродженню та збереженню національних сімейних цінностей, утвердженню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, запобіганню сирітству.
    
    Джерело:http://www.helsinki.org.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю