Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма стипендій "Ambassador"

18 березня, 2004 р.

    Технологічний Університет м. Мічиган (MTU) повідомляє про програму стипендій "Ambassador" для міжнародних студентів. Одержувачі цієї стипендії мають право використовувати від 1 000 $ до 7 200 $ у рік, для оплати навчання. Повна вартість навчання протягом одній долі - 21 500 $ (включає плату за навчання і доп. витрати, проживання, витрати на підручники і книги, страхування і непередбачені витрати). MTU у даний година надає до 150 стипендій у рік.
    
    Критерії добору одержувачів на одержання стипендії: здатність до лідерства, вільне володіння англійською мовою, потреба у фінансовій допомозі й академічній успішності.
    
    MTU - чотирирічний суспільний університет пропонує вище утворення в області бізнесу, інжиніринга, лісівництва, мистецтва і технологій. Університет цілком акредитований і оцінений як один з 100 кращих національних університетів у Сполучених Штатів. Houghton - саме безпечне студентське містечко в Мічигану і десятий найбільш безпечний у США.
    
    У MTU надходять приблизно 6 600 студентів, включаючи 665 міжнародних студентів, що представляють 71 країну. 95 відсотків дипломованих фахівців MTU знаходять чи роботу надходять в аспірантуру.
    
    Для одержання більш докладної інформації про програму звертайтеся за адресою: http://www.mtu.edu/cіe/іs/scholarshіps/ambassador.html
    
    Контактна інформація:
    
    Mіchіgan Tech's Center for Іnternatіonal Educatіon
    131 Admіnіstratіon Buіldіng
    1400 Townsend Drіve
    Houghton, MІ 49931-1295
    906/487-2160 cіe@mtu.edu
    Executіve Dіrector: Dr. James P. Cross
    Dіrector, Offіce of Іnternatіonal Servіces: Mary Anne Brunner


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати