Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма Фонду Volkswagen - запрошує інженерів до співпраці

18 березня, 2004 р.

    Фонд Фольксваген (Volkswagen Stіftung) є приватною благодійною некомерційною організацією. Він був заснований у 1961 році з метою сприяння дослідженням у науці і техніку, а також надання підтримки вищій школі. Фонд має власне фінансування і рішення приймає незалежно від державних чи приватних структур. На чолі Фонду коштує суспільна казначейська рада. Контроль за діяльністю Фонду здійснюється державними службами по нагляду за фондами. Офіси Фонду знаходяться в Ганноверу у Федеративній Республіці Німеччини.
    
    Сферою діяльності Фонду є сприяння проведенню науково-технічних досліджень і надання підтримки вищій школі.
    
    Основні програми, дія яких поширюється на Україну й інші країни колишнього СРСР
    
    Співробітництво з вченими в Центральній і Східній Європі/ Спільні дослідження і літні школи (Cooperatіon wіth Natural and Engіneerіng Scіentіsts іn Central and Eastern Europe /Joіnt Research Projects and Summer Schools)
    Мета: за допомогою вчених країн Центральної і Східної Європи (включаючи Південно-Східну Європу), підтримки їхньої конкурентноздатності, налагодження міжнародного співробітництва Фонд розробила програму, у якій пропонує підтримку:
    · здійсненню спільних проектів наукових досліджень з німецькими вченими;
    · проведенню літніх шкіл (літніх курсів) у Центральній і Східній Європі з метою інтенсивної передачі знань.
    
    Області підтримки: дослідження в технічних і природничих науках (включаючи теоретичну медицину), тривалістю два роки і загальне фінансування не більш 85 тис. євро. Фінансування розраховане насамперед на підтримку науково-дослідної діяльності в закордонних інститутах і лабораторіях і поїздки іноземних вчених у Німеччину.
    
    Фінансування групових заходів (літніх шкіл, літніх курсів) з обмеженим числом учасників здійснюється з метою познайомити молодих учених з Центральної і Східної Європи з останніми досягненнями німецьких фахівців (а також фахівців з інших країн Західної Європи).
    
    Загальні дороги в Європу - основи і приклади співробітництва з Центральною і Східною Європою в гуманітарних і соціальних науках (Common Roads to Europe - Foundatіons and Examples of Cooperatіon wіth Central and Eastern Europe іn the Humanіtіes and Socіal Scіences)
    
    Мети: Програма спрямована на поліпшення умов проведення досліджень в області гуманітарних і соціальних наук і викладання їх у вищій школі Центральної і Східної Європи (включаючи країни колишнього СРСР) і на зміцнення багатобічного співробітництва в Європі. Підтримка виявляється в першу чергу проектам по створенню інфраструктури, необхідної для здійснення реформи в області утворення. Фонд надає особливого значення участі німецьких вчених у підготовці і реалізації цих проектів.
    
    Області підтримки і критерії добору: підтримка Фонду поширюється на наступні види діяльності: - академічні освітні проекти, переклад наукової літератури і навчальних посібників, спеціальні програми підготовки і продовження утворення молодих учених, літні школи і літні курси (максимальне число учасників - 60) і симпозіуми (не більш 30 учасників).
    
    Фонд приймає заявки на проведення досліджень по гуманітарних і соціальних науках. Заявки на індивідуальні гранти вченим, на участь у конференціях, поїздки за кордон, розвиток інфраструктури й одержання устаткування не приймаються.
    
    Тривалість фінансування проекту - не більш 5 років. У рамках даної програми при плануванні і здійсненні проекту передбачається співробітництво дослідників із країн Центральної і Східної Європи з німецькими колегами. Можливо також участь фахівців і з інших країн. В усіх випадках перевага (у тому числі і фінансове) віддається спільним проектам заявників з Центральної і Східної Європи і Німеччини. Як правило, заявка представляється німецькою стороною від імені всіх учасників проекту.
    
    Контактні адреси і телефони:
    
    Volkswagen Stіftung
    Postfach 81 05 09
    D-30505 Hannover, Germany
    Телефон: (0511) 83810;
    Факс: (0511) 8381344
    Offіce іn Hannover:
    Kastanіenallee 35
    D-30519 Hannover, Germany
    Телефон: (0511) 83 81-0
    Факс: (0511) 83 81-344
    http://www.volkswagen-stіftung.de


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати