Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Презентовано проект концепції та системи вимірювання діяльності організацій, що надають соціальні послуги.

21 вересня, 2007 р.

    19 вересня у Києві відбувся круглий стіл "Як виміряти діяльність організацій, що надають соціальні послуги?", організований Українським фондом соціальних інвестицій та Інститутом місцевого розвитку.
    
    Під час заходу на розсуд фахівців та експертів представлено проекти концепції та системи вимірювання діяльності соціальних служб та їх працівників.
    
    У нашій країні існує низка нормативних показників та індикаторів, на основі яких здійснюється оцінка роботи соціальних установ та персоналу, але цілісної системи вимірювання діяльності, методології її застосування, як і відповідних фахівців, у цій галузі немає. Часто основним критерієм оцінки виступає використання коштів, в той час як оцінка досягнутих результатів, якість послуг та задоволеність ними клієнтів можуть залишатися поза увагою.
    
    Система вимірювання діяльності організацій сприятиме підвищенню якості соціальних послуг, вдосконаленню моніторингу та розвитку ефективного менеджменту організацій, які надають соціальні послуги.
    
    Заступник Міністра праці та соціальної політики В. Дьяченко під час круглого столу зазначив, що запровадження практики вимірювання діяльності організацій, що надають соціальні послуги є важливим та необхідним, для подальшого реформування у соціальній сфері.
    
    Впровадження системи вимірювання діяльності соціальних установ потребує затвердження стандартів якості надання соціальних послуг, запровадження ліцензування професійної діяльності у цій сфері, створення та забезпечення діяльності органу, який проводитиме незалежне вимірювання діяльності організацій, запровадження моніторингу діяльності кожної організації, яка надає соціальні послуги.
    
    Учасники круглого столу запропонували апробувати розроблену методологію вимірювання діяльності у соціальних установах Хмельницької області, де УФСІ підтримує інноваційні проекти, спрямовані на надання соціальних послуг вразливим групам населення.
    
    У роботі круглого столу взяли участь заступники та відповідальні працівники Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, представники місцевих органів виконавчої влади, працівники соціальних установ Хмельницької області, а також - відомі науковці та представники міжнародних і громадських організацій.
    
    
    Джерело : http://www.civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати