Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Community центр для неповносправних.

4 жовтня, 2007 р.

    ГО „Гармонія” створила реабілітаційний центр, у якому є місце для спілкування, облаштування тренажерної зали зі спеціалізованою душовою кабінкою для молоді та дітей на візках, встановлення комп’ютерів для роботи в мережі Інтернет-створення повноцінного Community центру.
    
    У місті Вінниці проживає майже 1500 чоловік на візках (з них 800 молодь), які потребують фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, адже молоді люди знаходяться в „ув’язнені” власних домівок, позбавлені нормального людського спілкування. Все це робить особу на візку викинутою з життя, безпорадною, залежною від допомоги інших людей, що порушує права людини. Для зміцнення та підтримки фізичного здоров’я людині на візку потрібно постійно займатися на спеціальних тренажерах, але придбати подібних тренажерів ніхто собі не може дозволити, та й площа квартир не дозволяє створити спортивний куточок.
    
    І все пристосовано до інвалідних візків згідно існуючих стандартів.
    Міжнародна спільнота надзвичайно серйозно ставиться до забезпечення права пристойного рівня життя всіх членів суспільства.
    
    Створюються необхідні умови для розвитку та повноцінного життя людей з інвалідністю: працюють різноманітні центри та служби, які супроводжують людину з інвалідністю, допомагають адаптуватися до оптимального ритму життя.
    
    У нинішньому році, перемігши в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, ГО «Гармонія» отримала грант у сумі 50000 грн. від Головного управління економіки ОДА на створення Community Центру
    В результаті створення Community Центру буде надана можливість для молоді та дітей на візках безперешкодно у зручний час відвідувати тренажерну залу й підтримувати здоров’я, навчатись у комп’ютерному класі, спілкуватись, знаходити друзів, відкривати та реалізовувати свої здібності, жити наповнено та повноцінно. Крім того, виходячи з можливостей мережі Інтернет, будуть створені додаткові умови щодо дистанційної освіти молоді на візках, її працевлаштування та спілкування.
    Джерело:http://www.civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати