Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У благодійній акції “Квітка життя” взяли участь понад 5 тисяч киян.

9 жовтня, 2007 р.

    Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ” спільно із громадською організацією “Корсари” і за участі студентського самоврядування університету “Україна” провели 6-7 жовтня благодійну акцію “Квітка життя”.
    
    Під час акції її учасники проводили збір коштів для боротьби із дитячою смертністю в Україні. Кожному, хто приєднався до акції, дарували “квітку життя” – наклейку у вигляді стилізованої квітки зі смайликом, яка символізує, що людина зробила свій внесок для подолання дитячої смертності. На зібрані під час акції кошти буде придбане медичне обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень, яке допоможе знизити рівень дитячої смертності. Партнерами проведення акції виступили НАДРА БАНК і Група компаній “Фокстрот”.
    
    Акція стартувала у середині вересня, коли на території мікрорайону Виноградар у Києві відбувся концерт дитячих колективів.
    
    Наступної неділі концерт пройшов на території київського гідропарку. Тепер акція відбулася на Контрактовій площі. Наступний захід благодійної акції відбудеться 20-21 жовтня, а вже 30 жовтня на зібрані кошти буде закуплене медичне обладнання для реанімаційних відділень двох обласних дитячих лікарень.
    
    Акція є складовою частиною благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”, метою якої є зниження рівня дитячої смертності в Україні. За цією програмою у серпні було закуплено першу партію медичного обладнання на суму понад 100 тис. грн., яке для свого реанімаційного відділення отримала Дніпропетровська обласна дитяча лікарня. До кінця 2008 року за програмою планується придбати необхідне медичне обладнання для реанімаційних відділень усіх обласних дитячих лікарень України. Ініціаторами програми виступили Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ” і НАДРА БАНК. Програма проходить за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.
    
    
    Джерело: Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати