Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Організація роботи з молоддю в громаді.

9 жовтня, 2007 р.

    В рамках проекту „Подолання соціальної ізольованості молоді в Донецькій та Луганській областях” за фінансової підтримки Європейської Комісії Донецьким молодіжним дебатним центром видано методичний посібник «Організація роботи з молоддю в громадах», що є адаптованою версією посібника з організації молодіжної роботи британської організації Youth Works.
    
    Посібник містить методи та форми організації молодіжної роботи в громадах, спрямованої на надання молоді, що проживає в проблемних громадах, навичок та знань для покращення їх оточення. Підхід, запропонований в посібнику, адаптувався в Україні протягом двох років в шести пілотних громадах Донецької та Луганської областей та продемонстрував ефективність таких підходів в роботі з проблемною молоддю.
    
    Методичний посібник детально розкриває всі фази реалізації молодіжних проектів в громаді, а також містить розділ додатків в якому наведено розроблені бланки, що значно спростять роботу молодіжним працівникам. А такі додатки як: Мінімальні стандарти молодіжної роботи та Оцінка ризиків молодіжної роботи, значно вплинуть на якість здійснення молодіжної роботи в громаді.
    
    Будемо раді поділитись нашим досвідом. Методичний посібник розміщено на сайті Донецького молодіжного дебатного центру в розділі "Публікації": www.cent.dn.ua/publications .
    
    
    Джерело : Донецький молодіжний дебатний центр


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю