Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Піднімись та віддай свій голос проти бідності.

15 жовтня, 2007 р.

    17 жовтня в Україні вперше відбудеться акція "Піднімись та віддай свій голос проти бідності". Головними партнерами Представництва ООН у реалізації цієї ініціативі є школи та університети, молодіжні центри та активісти громадського руху, які піднімуться проти бідності о 13:00 в Києві, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Хмельницькому та Львові.
    
    Кампанія Stand Up Against Poverty була започатковано у 2006 році, коли 17 жовтня більше 23 мільйонів людей у 87 країнах світу піднялись проти бідності протягом 24 годин та таким чином встановили світовий рекорд Гіннеса.
    
    17 жовтня 2007 року мільйони людей в усьому світі також "піднімуться" та висловлять свій протест проти бідності та нерівності на підтримку досягнення Цілей розвитку тисячоліття. Різноманітні заходи на підтримку руху проти бідності відбуватимуться у більше ніж 100 країнах світу. Вони включатимуть мітинги та концерти, збори у шкільних парламентах, муніципалітетах та таборах біженців. Люди вимагатимуть, щоб їх уряди дотримались зобов’язань визначених у Цілях розвитку тисячоліття та покінчили із злиднями до 2015 року.
    
    Головні заходи у столиці України відбудуться у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» де керівник Представництва ООН в Україні Френсіс М. О’Доннелл прочитає лекцію і проведе дебати зі студентами на тему боротьби з бідністю. Після цього в 13:00 він разом з президентом Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квітом зачитає Декларацію проти бідності і разом із Віталієм Кличко, Лілією Подкопаєвою та студентами, на площі перед академією візьме участь в акції "Піднімись та віддай свій голос проти бідності". Більше інформації: www.un.org.ua, www.ukma.kiev.ua.
    
    
    Джерело : Представництво ООН.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю