Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україна приєднається до загальноєвропейської кампанії сприяння місцевій демократії.

15 жовтня, 2007 р.

    Делегація України візьме участь у започаткуванні «Тижня місцевої демократії в Європі», яке відбудеться у ході 15-ї сесії Конференції європейських Міністрів 15-16 жовтня у місті Валенсія (Іспанія).
    
    Як повідомив член української делегації, Міністр юстиції Олександр Лавринович, захід ініційовано Комітетом Ради Європи з питань місцевої та регіональної демократії та Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи.
    
    За словами українського Міністра, «Тиждень місцевої демократії в Європі» має стати новою загальноєвропейською кампанією сприяння місцевій демократії, в якій Україна візьме участь як повноправний член Ради Європи.
    
    Крім того, повідомив він, у ході Конференції планується обговорити проект Стратегії інноваційного та ефективного управління на місцевому рівні, розробленого Радою Європи. Завданням даної Стратегії є стимулювання органів центральної влади та самоврядування держав-членів Ради Європи до покращання якості управління на всіх рівнях.
    
    Олександр Лавринович наголосив, що підтримання Україною зазначеної Стратегії буде логічним продовженням курсу нашої держави в площині міжнародного співробітництва в сфері місцевого самоврядування.
    
    Україну на 15-й сесії Конференції європейських Міністрів представлятимуть Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба, Міністр юстиції України Олександр Лавринович. У конференції також візьмуть участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів та Міністерства з питань житлово-комунального господарства.
    
    У якості спостерігачів на Конференцію запрошено провідні міжнародні та європейські організації, що діють у сфері регіонального та муніципального розвитку, економічної співпраці та прав людини, а також планується участь представників США, Канади, Мексики та Ватикану.
    джерело: прес-служба Міністерства юстиції України


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю