Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Нагородження українців за заслуги у протидії торгівлі людьми.

16 жовтня, 2007 р.

    18 жовтня Представництво Міжнародної організації з Міграції (МОМ) в Україні у партнерстві з Міністерством закордонних справ України запрошують представників ЗМІ взяти участь у Третій щорічній Церемонії вручення нагород за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми.
    
    Церемонія вручення проводитиметься у приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України (вул. Велика Житомирська 2, м. Київ)
    
    На Церемонії вшановуватимуть особистостей, представників державних установ та громадських організацій, які виявили відданість та мужність у боротьбі з торгівлею людьми. Це також сприятиме підвищенню обізнаності із проблемою в Україні.
    
    На церемонії буде вручено нагороди у чотирьох категоріях:
    - Особистий внесок у протидію торгівлі людьми;
    - Партнерство та співпраця у протидії торгівлі людьми;
    - Професіоналізм правоохоронних органів у боротьбі з торгівлею людьми;
    - Соціальна відповідальність приватного сектору у протидії торгівлі людьми.
    
    Нагороди вручатимуть представники Уряду України, посли ЄС, Швеції та Сполучених Штатів Америки .
    
    Народний артист України Олексій Богданович та Ірина Бардакова будуть ведучими Церемонії. Камерний оркестр «Нью Ера оркестра» та тріо тенорів «Солов’ї України» у складі Юрія Аврамчука, Олександра Аніщенка, Олега Філіпченка виконуватимуть концертні номери під час цієї урочистої події
    
    Режисер – постановник урочистої Церемонії Василь Вовкун, заслужений діяч мистецтв України. Подія відбувається за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку та співпраці (Sida) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
    
    Пан Ерл Гаст, Голова Місії USAID, пані Людмила Лукінова, заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, пан Борис Базилевський, директор Департаменту консульської служби, пані Ульрика Ліндберг-Лабасаускас, голова секції співробітництва Шведського посольства та пан Джефрі Лабовіц, голова Представництва МОМ в Україні зможуть відповісти на питання представників ЗМІ щодо протидії торгівлі людьми о 17:30 у приміщенні Дипломатичної Академії при Міністерстві закордонних справ України за адресою вул. Велика Житомирська 2, м. Київ.
    
    Третя щорічна Церемонія вручення нагород за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми відбудеться після прес - конференції.
    
    З питань акредитації звертайтесь до інформаційного відділу МОМ за телефонами (044) 568 50 15 або 8 067 243 45 85 або по e-mail: pr@iom.kiev.ua
    
    
    Джерело : Міжнародна організація з міграції (МОМ)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю