Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Журналісти України познайомилися з успішним досвідом розвитку ЗМІ в Литві.

16 жовтня, 2007 р.

    Вісім редакторів і видавців регіональних газет України протягом тижня знайомилися з досвідом литовських ЗМІ на запрошення Спілки журналістів Литви та Інституту розвитку регіональної преси (Київ, Україна) за підтримки програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів" МФ "Відродження".
    
    Навчальна поїздка відбулася в рамках проекту «Просування демократичних цінностей і свободи преси шляхом поліпшення задоволення потреб читачів і управління редакцією серед українських регіональних газет. Досвід Литви». Візит українських журналістів розпочався 8 жовтня з обговорення успіхів і проблем свободи преси в Литві, досвіду роботи Литовської спілки журналістів, фактів, тенденцій, проблем литовської преси в 2006 році.
    
    Литовські колеги поділилися досвідом управління редакцією, дослідження читацької аудиторії і задоволення її потреб, розвитку веб-сайтів і використання сучасних технологічних рішень для розвитку ЗМІ (друкарські ЗМІ та Інтернет). Видавець газет «Кафа» і «Свіжа газета» (Крим) Ірина Прокопюк, оцінюючи результати поїздки, відзначила: «Значна частина намічених змін стосується розвитку наших сайтів (їх просування, числа співробітників, планування і т.д.). Частина – роботи з підписувачами, збільшення пунктів прийому оголошень і т.д. Наскільки це виявиться застосовним в наших умовах, вирішуватиметься на зборах топ-менеджерів після мого приїзду додому».
    
    Знаходячись в Литві з 7 по 14 жовтня 2007 року, українські представники відвідали редакції столичних литовських газет Respublika, Lietuvos rytas і Vakaro Zinios (Вільнюс), зустрілися із заступником головного редактора ділового видання Verslo Zinios Арунасом Бразауськасом, відвідали декілька редакцій Інтернет-проектів газет, регіональні редакції газет Kauno Diena, Alytaus naujienos, Panevezio rytas і Panevezio balsas.
    
    Джерело: Інститут розвитку регіональної преси


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю