Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Основні аспекти малюкової смерті та попередження раптової дитячої смерті в Україні.

23 жовтня, 2007 р.

    За результатами фокус груп та кампанії з попередження раптової дитячої смерті у Луганській області, Проект «Здоров’я матері та дитини» проводитиме національну конференцію «Основні аспекті малюкової смерті та попередження раптової дитячої смерті в Україні», яка відбудеться 24 жовтня в Києві.
    
    Життя дитини - безцінне. Перший рік її життя є найбільш вразливим. І однією з причин втрати дитини є синдром раптової дитячої смерті (СРДС), або смерть здорової дитини вдома без будь-яких наявних причин.
    Починаючи з 1992 р., у багатьох країнах Америки та Європи пройшли акції та кампанії з попередження СРДС. Ці заходи інформували загальну аудиторію про причини та ризики дитячої смерті у колисках, а також про можливі шляхи уникнення ризиків СРДС.
    
    Результатом таких заходів було скорочення малюкової смертності вдома на 50%.
    В парламенті Європейського Союзу, який відбувся в Брюсселі в 2003 році, обговорили і підтримали необхідність проведення подібних кампаній та поставили амбіційну мету - зменшити ризик такої смерті дітей на 70% в майбутні 10 років.
    
    Фокус-групи, що проводились у м. Луганськ серед медичних працівників та жінок у червні 2006р. показали, що усі категорії респондентів не мали чітких знань щодо СРДС.
    
    Довідка: найбільш поширені випадки СРДС - серед малюків віком від 1 місяця до 1 року життя. Найчастіше СРДС трапляється у дітей віком від 2 до 4 місяців.
    
    Проект «Здоров’я матері та дитини» Інституту досліджень та тренінгів корпорації Джон Сноу, який фінансується агентством США з міжнародного розвитку, ТНК-ВР Україна та Міністерство охорони здоров’я провели обласну кампанію « Збережемо життя дитини » (безпечний сон на спині) з запобігання синдрому раптової дитячої смерті у Луганській області 21-22 вересня 2007 року.
    
    Метою кампанії було підвищення рівня знань як серед медпрацівників, так і серед загального населення Луганщини з метою зниження ризику СРДС. Кампанія охопила всю Луганську область.
    
    На конференції будуть присутні українські та міжнародні експерти з питань малюкової смерті. Голова Місії Агентства США з міжнародного розвитку Ерл Гаст, та віце-президент компанії ТНК-ВР Україна привітають учасників конференції. Також запрошено керівництво міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і представництва міжнародних організацій в Україні.
    
    Представники засобів масової інформації запрошуються до участі у конференції та висвітлені подій конференції. Прес-конференція відбудеться 24 жовтня о 11:00 у готелі Либідь.
    
    Представники ЗМІ можуть повідомити про свою участь у конференції Голубова Олександра за тел. 278 1006, або електронною поштою: sasha@jsi.com.ua
    
    
    Джерело : Проект «Здоров’я матері та дитини»


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати