Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Позбавлення волі за торгівлю людьми.

23 жовтня, 2007 р.

    Сімферопольський районний суд засудив до 8-ми і 5-ти років позбавлення волі двох кримчан, які вивозили українок до Росії з метою продажу в секс-рабство.
    
    Як повідомили УНІАН у прес-групі Головного управління СБУ в АРК, суд визнав громадянина України - організатора каналу торгівлі людьми - винним у злочинах, передбачених ч.3 ст.149* і ч.2 ст. 302 Кримінального кодексу України, і засудив до 8 років позбавлення волі.
    
    Його спільник - кримчанин, який вербував жінок для виїзду в Росію з подальшою сексуальною експлуатацією, засуджений до 5 років ув`язнення.
    
    "До складу цієї групи входили громадяни України і Росії. Організатором групи був 42-річний кримчанин, який виїхав до Москви на заробітки в 2000 році", - зазначили в кримському Главку СБУ.
    
    На території України учасники злочинної групи організували підбір і подальше переправлення до Москви жительок кримського півострова та інших регіонів країни. "Потенційним жертвам пропонувалося працевлаштування прибиральницями або покоївками у котеджних поселеннях Підмосков`я. Проте після прибуття до Росії дівчат примушували надавати послуги сексуального характеру, - повідомили в СБУ. - На сьогодні встановлено понад 30 осіб, зокрема неповнолітніх, з країн СНД (серед них 10 громадянок України), які постраждали від протиправної діяльності членів цього злочинного угруповання".
    
    Кримінальна справа була порушена прокуратурою за матеріалами спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ в Криму.
    
    
    
    * Стаття 149. Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини
    
     1. Продаж, інша оплатна передача людини, а так само здійснення стосовно неї будь-якої іншої незаконної угоди, пов'язаної із законним чи незаконним переміщенням за її згодою або
    
    без згоди через державний кордон України для подальшого продажу чи іншої передачі іншій особі (особам) з метою сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, втягнення у злочинну діяльність, залучення в боргову кабалу, усиновлення (удочеріння) в комерційних цілях, використання у збройних конфліктах, експлуатації її праці, -
    
     караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. <>
    
     3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або пов'язані з незаконним вивезенням дітей за кордон чи неповерненням їх в Україну, або з метою вилучення у потерпілого органів чи тканин для трансплантації чи насильницького донорства, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -
    
     караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.
    
    Джерело:human-rights.unian.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати