Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конференція “Суспільне мовлення: незалежність, свобода слова і програмне різноманітність».

24 жовтня, 2007 р.

    31 жовтня у Києві з ініціативи Фонду Конрада Аденауера, Посольства Федеративної Республіки Німеччина і Академії Української Преси відбудеться міжнародна конференція “Суспільне мовлення: незалежність, свобода слова і програмне різноманітність» .
    
    Метою проведення заходу є обговорення сучасного стану та перспектив створення системи суспільного мовлення в Україні, практичні засади програмної політики та моделі фінансування суспільних мовників.
    
    Нині в Україні значно більше питань щодо створення суспільного мовлення ніж відповідей. І головне на цьому етапі - прозоре громадське обговорення засад майбутнього суспільного мовника, механізму його створення, запобігання кулуарному та заполітизованому характеру творення. Метою проведення заходу є обговорення сучасного стану та перспектив створення системи суспільного мовлення в Україні, практичні засади програмної політики та моделі фінансування суспільних мовників.
    
    До участі в у конференції запрошено представників органів виконавчої та законодавчої гілок влади, провідних аналітичних центрів та громадських організацій, засобів масової інформації, зарубіжні експерти (Петер ШІВІ, колишній директор Північно-Німецького суспільного мовлення, Д-р Манфред КОПС, директор Інституту економіки мовлення, Кельн).
    
    Акредитація для журналістів - електронна пошта: info@aup.com.ua,
    тел./факс: (044) 234 -52- 52.
    
    Програма в додатку
    
    
    Джерело : Академія Української Преси


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати