Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Волинські журналісти ініціювали антикорупційний проект.

24 жовтня, 2007 р.

    Волинські журналісти, зокрема Волинський прес-клуб та Волинська держтелерадіокомпанія, ініціювали новий антикорупційний проект «Громадою проти корупції». Вперше в Україні на телеканалі «Нова Волинь» та радіо «Луцьк» у прямому ефірі відбудуться п’ять ток-шоу по 90 хвилин, що дасть змогу долучити до обговорення якнайбільше глядачів і слухачів. Про це повідомив кореспондент «Волинської правди». Основні теми ток-шоу прямих ефірів: «Скільки коштує хабар? Моральний, соціальний, політичний вибір» (6 листопада); «Міліція – Прокуратура – Суд: співпраця чи протистояння?» (13 листопада); «Бюджет. Тендери. Відкати» (27 листопада); «Скільки коштують безплатна медицина й освіта?» (11 грудня); «Роль громадських ініціатив у протидії корупції і хабарництву. Ідеї від народу» (29 січня).
    У рамках проекту вже підготовлено інформаційний плакат «Стоп хабар! Громадою проти корупції» та два відеоролики соціальної реклами, а в лютому вийде брошура «Громадою проти корупції. Народні ідеї» за зібраними матеріалами (виступи, діалоги, пропозиції тощо).
    
    Журналістську ідею обговорили на прес-клубі журналісти, прокурор Волині Андрій Гіль, начальник УМВСУ в області Іван Прошковський та інші.
    
    Джерело:Волинська правда.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати