Зустріч «Мережа співпраці» Польсько-українського центру громадської освіти.
29 жовтня, 2007 р.
24 – 26 жовтня 2007 року у м. Краснік (Польща) відбулася зустріч «Мережа співпраці» Польсько-українського центру громадської освіти.
На зустріч приїхали координатори осередків Польсько-українського центру громадської освіти з 14 осередків України та Польщі, вони зустрілися з паном Пьотром Чубінським, бургомістром м. Краснік, та з Войцєхом Вільком, депутатом новообраного Сейму РП від Люблінського воєводства.
Під час зустрічі було підведено підсумки І серії дистанційного навчання Проекту та напрацьовано стратегію подальшої співпраці та його реалізації.
Пані Анна Ястшембська, координатор Польсько-українського центру громадської освіти, ознайомила учасників зустрічі з правилами набору на ІІ серію дистанційного навчання та вручила популяризаційні матеріали.
Пан Войцех Станек, відповідальний за контроль дистанційного навчання та освітню платформу, підсумував результати активності учасників навчання.
В рамках зустрічі відбувся, також, круглий стіл «Перспективи польсько-українського центру громадської освіти», під головуванням пана Павла Боболовича, заступника голови Ради партнерів Польсько-українського центру громадської освіти, під час проведення якого кожен з учасників висловив свої зауваження та пропозиції бачення подальшого розвитку міжнародної співпраці в рамках реалізації Проекту.
Загалом, зустріч відбувалася у дружній атмосфері, варто зауважити, що всім учасникам була надана цікава та корисна інформація щодо реалізації Проекту «Польсько-український центр громадської освіти».
Довідка:
Польсько-український центр громадської освіти – це Проект, який реалізовується міською радою м. Краснік (Польща) у партнерстві з інституціями з Польщі та України протягом грудня 2006 р. – грудня 2008 р. Кошти на реалізацію проекту отримано з фондів Норвезького Фінансового Механізму.
Загальною метою проекту є покращення функціонування адміністрації та розвиток локальної співпраці у Польщі та на Україні. Діяльність проекту переслідує такі цілі, створення системи освіти для органів державної адміністрації та громадських організацій та втілення моделі локальних партнерств на теренах Польщі та України, поширення інформації про європейську інтеграцію, розвиток групи активних лідерів з числа нинішніх та майбутніх працівників польської та української адміністрацій.
Проект безпосередньо реалізовується за посередництвом 14 осередків на Україні (мережа вже існує) і 14 на терені Польщі з використанням методики дистанційного навчання ( дає можливість одночасно навчати кілька сотень учасників з України та Польщі); організація навчальних візитів, що є найефективнішою методикою підтримки теоретичних знань та використання теоретичних засобів, у тому числі дидактичних матеріалів польською та українською мовами. У часі його реалізації буде проведено по дві тематичні конференції "Єврорегіони - шлях до врівноваженого розвитку прикордонних регіонів", "Суспільна комунікація" та двічі "Польсько-Українські Дні в Красніку".
Один із головних заходів в рамках проекту – здійснення дистанційного навчання, яке охоплює 6 тематичних пакетів, кожен по 128 годин занять (лекції, вправи) реалізовані в індивідуальному порядку протягом 5 місяців (т. зв. набір). У часі реалізації проекту буде проведено 3 набори. Для опрацювання учасникам дистанційного навчання пропонуються такі тематичні блоки: «Публічна адміністрація», «Якість в адміністрації», «Європейська інтеграція», «Громадські організації і суспільна комунікація», «Е-Адміністрація», «Місцевий розвиток і екологія». Учасники дистанційного навчання приймають участь у навчальних візитах до м. Краснік, під час яких пізнають практичні елементи управління гміною, проекологічного управління, організації самоврядування. Дистанційне навчання, навчальні візити та всі заходи в рамках проекту відбуваються за кошти, отримані з фондів Норвезького Фінансового Механізму.
Адреса Польсько-українського центру громадської освіти:
43000,
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 35, 2 пов.,
тел/факс: +380332 726052
+38067 3618821
Джерело : Польсько-український центр громадської освіти в м. Луцьку.
|