Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


20 листопада - День спільних дій в інтересах дітей!

19 листопада, 2007 р.

    20 листопада світ святкуватиме 18 річницю прийняття Конвенції ООН про права дитини та проведення Дня спільних дій в інтересах дітей.
    
    Конвенція стала універсальним зведенням норм, в яких відображено нову концепцію дитини як особистості, члена сім’ї, суспільства, громади. Дитина була визнана незалежним суб’єктом, який володіє правом, а не пасивним одержувачем допомоги. У даний час Конвенція найбільш широко визнаний міжнародний документ з прав людини. Її учасники – 192 держави.
    Конвенція ООН про права дитини багато уваги приділяє ролі засобів масової інформації в забезпеченні та захисті прав дітей. Українські журналісти завжди активно виступали поборниками прав дитини. Ви впливаєте на рішення, які стосуються дітей та ставлення суспільства до дітей.
    
    Надаючи дітям сторінки періодичних видань та ефірів, привертаючи увагу громадськості до обставин життя та прагнень дітей, а також ризиків, на які наражається дитина у нашому суспільстві, саме Ви, журналісти, сприяєте тому, щоб зростало утвердження України як держави, яка вміє розуміти своїх дітей і належно їх захищати.
    
    ВГО Служба захисту дітей є прихильником аксіоми – якщо журналіст при розгляді справи конкретної дитини звертається до положень Конвенції – це свідчить про його високий професійний рівень!
    Кожен із нас має зробити для дітей свою добру справу, щоб вони росли щасливими і здоровими, на радість батькам і державі. Почуємо дітей сьогодні, подивимось на світ їх неупередженими очима, щоб потім пишатися нашими дітьми і бути спокійними за майбутнє своєї країни.
    
    
    Джерело : ВГО Служба захисту дітей


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати