Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Країна обирає великих українців.

19 листопада, 2007 р.

    Наприкінці минулого тижня країна спостерігала за початком загальнонаціонального проекту "Великі Українці".
    
    «Великі Українці» – принципово новий для українського телебачення проект, який поєднує у собі ток-шоу з інтерактивним опитуванням телеглядачів, а в міжпрограмний період – усіх громадян України щодо місця й ролі видатних державних і політичних діячів, військових, художників, учених, спортсменів, релігійних діячів тощо у національній і світовій історії.
    
    Формат створено BBC, в оригіналі має назву Great Britons («Великі Британці»), ставши не просто новим телешоу, а гучною загальнонаціональною акцією, яку реалізувало телебачення. Успішність проекту забезпечила велику цікавість до нього інших країн, таких як Франція, Німеччина, США, Канада, Фінляндія, Нідерланди, Португалія, Чехія, Болгарія, Південна Африка тощо. У кожній країні проект, так чи інакше, продемонстрував певні особливості суспільства й мислення націй. І в Україні програма має стати резонансною подією загальнонаціонального масштабу та викликати чимало гострих дискусій із приводу того, кого саме слід вважати «великим українцем» та й українцями взагалі.
    
    Програма буде виходити в сезоні 2007-2008 рр. на телеканалі «Інтер» у вигляді декількох ток-шоу. До того ж, у рамках суспільно-політичного проекту «Свобода Савіка Шустера» (прайм, п'ятниця) будуть анонсуватися значущі події в рамках проекту.
    
    Аудиторія, що відібрана за спеціальною соціологічною вибіркою, представляє все населення України та має право голосу під час ток-шоу. Підрахунком голосів як у студії, так і під час «народного голосування» опікуватиметься авторитетна компанія GFK, яка має багаторічний досвід соціологічних і маркетингових досліджень. У студії перебуватимуть члени Великої Ради, яка формується з-поміж авторитетних громадських діячів, представників академічного співтовариства, владик найбільш впливових конфесій.
    
    Вестиме проект журналіст Савік Шустер, відомий своїми публікаціями у західній пресі, програмами на Радіо «Свобода», на телеканалах у Росії та в Україні.
    
    Не має значення, де ти народився чи живеш, і не обов'язково говорити українською, аби називатися великим українцем. Обирати можна будь-кого. Головні критерії величі - моральність, щедрість, волелюбність, розум та хоробрість. Такі умови визначили на першому шоу проекту "Великі українці". І чорних списків людей, які за жодних обставин не можуть називатися великими, в Україні складати не будуть. Хоча в кількох країнах - так робили. Отже правила визначені - тепер усе залежить від нас. Упродовж півроку Україна визначатиме - хто гідний звання "великий українець".
    
    За матеріалами сайтів "Великі Українці" та "Подробности".
    
    Джерело : Великі українці.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати