Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс для Кіровоградських ЗМІ.

19 листопада, 2007 р.

    Кіровоградське обласне об’єднання громадян „Інститут соціокультурного менеджменту”(ІСКМ) оголошує конкурс для кіровоградських ЗМІ.
    
    1. Організатор конкурсу:
    Кіровоградське обласне об’єднання громадян „Інститут соціокультурного менеджменту”(ІСКМ)
    2. Мета конкурсу:
    Покращити обізнаність населення Кіровоградської області щодо «історій успіху» у питаннях пов’язаних з відкритістю та прозорістю влади (діяльність Громадської Ради та Експертної групи при ОДА).
    3. Термін проведення:
    01.11.07-31.03.08.
    4. Учасники Конкурсу:
    Штатні або позаштатні співробітниками ЗМІ Кіровоградської області.
    5. Конкурсні роботи:
    До участі в Конкурсі приймаються матеріали з тематики пов’язаної з відкритістю та прозорістю влади (діяльність Громадської Ради та Експертної групи при ОДА) українською або російською мовами, опубліковані в друкованих або електронних ЗМІ Кіровоградської області. Організатор Конкурсу має право зберігати та використовувати матеріали, надані учасниками, без попереднього узгодження чи грошового відшкодування.
    6. Форма подання матеріалів:
    На Конкурс надсилаються матеріали в одному примірнику:
    - Публікації у друкованих виданнях (оригінали чи копії) з вихідними даними ЗМІ.
    - Роздруковані з Інтернету матеріали онлайн-видань (із зазначенням адреси їх постійного розміщення).
    - Диски з аудіо або відеозаписами.
    Матеріали разом із супроводжувальним листом (у довільній формі та контактами особи, що подала заявку) необхідно надіслати до 31.03.08 року з поміткою «На конкурс» за адресою ІСКМ, а/с 4/30, м. Кіровоград, 25006.
    7. Контактна особа:
    Лев Абрамов (керівник проекту): 8095 565 49 29; електронна адреса: iscm@ngo.org.ua. Організатор Конкурсу не розглядає заявки з недостовірною інформацією або заповнені нерозбірливо чи отримані після підбиття підсумків Конкурсу.
    8. Призовий фонд:
    Загальний призовий фонд Конкурсу становить 1992 грн. (зменьшиний на сплату відповідних податків). Буде визначено 3 переможця (винагорода: цифровий фотоапарат).
    9. Оголошення результатів Конкурсу:
    Переможці Конкурсу будуть оголошені до 15 квітня 2008 року на сайті ІСКМ „Третій сектор та четверта влада” (www.presscat.org.ua)
    10. Донори проекту:
    
    Цей конкурс здійснюється у межах проекту"Якісний бюджет розпочинається з якісних програм", що виконується Кіровоградською обласною громадською організацією "Інститут соціокультурного менеджменту", в рамках проекту “Розвиток громадянського суспільства в Україні”, який здійснюється Всеукраїнською громадською організацією „Комітет виборців України” та Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Погляди авторів/ учасників, викладені/ висловлені у даній публікації / у даному заході не обов’язково відображають погляди Всеукраїнської громадської організації „Комітет виборців України”, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та погляди Міністерства закордонних справ Данії”
    
    Реєстрація триває до: 31-03-2008
    
    Джерело : Сайт "3-й сектор та четверта влада".


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати