Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конференція «Професійні ЗМІ у демократичних суспільствах».

22 листопада, 2007 р.

    23 листопада відбудеться міжнародна конференція «Професійні ЗМІ у демократичних суспільствах», ініційована Посольствами країн Веймарського трикутника – Посольством Французької Республіки в Україні, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Посольством Республіки Польща в Україні.
    
    Доповідачі:
    
    Беате Шнайдер, професор комунікативних та медійних наук на факультеті журналістики та комунікативних досліджень Інституту музики й театру Ганновера.Пані Шнайдер є автором численних емпіричних досліджень щодо змін на ринку газет, журналістської позиції та читацьких інтересів у нових федеральних землях Німеччини.
    
    Марек Цинкар, журналіст на Радіо міста Жешова. Пан Цинкар є ідейним батьком польсько-українського салону особистостей, що відбуваються по черзі у Львові та Жешові, де з журналістами зустрічаються відомі політики, публіцисти і представники культури обох країн. Він також є співзасновником Фонду партнерства на підтримку демократії, мета якого – побудова зв’язків між звичайними людьми з обох боків кордону.
    
    Ніна Новаковска, журналістка радіо і друкованих видань, працює керівником Відділу публіцистики на Радіо Меркурій в місті Познані. У період 80-х рр. брала участь в опозиційному русі “Солідарність”, була одним з організаторів підпільної преси. У 1990-х роках пані Новаковска ініціювала створення нових польських щоденних та інтернет-видань.
    
    Доктор Кнут Крон, кореспондент "Франкфуртер Рундшау", яка входить до п'ятірки найбільших німецьких газет. Пан Крон відповідає у редакції за Україну та
    Польщу.
    
    Венсан Сульє, директор з маркетингу по Франції та міжнародного маркетингу Групи Марі-Клeр, де він працює з 1991 року. У 1987-1991 рр. був керівником відділу реклами у виданні “Французьке життя”, що входить до Групи Експансія. З 2001 року Венсан Сульє викладає маркетинг в Інститутах політичних наук Парижу а Рена. A з 2006 р. він також веде курс лекцій у Школі журналістики CELSA при університеті Сорбона.
    
    Патрік де Сент-Eкзюпер, репортер у журналі Франс Суар, починаючи з 1983 року, він першим розповів про “нових бідних” і здійснив репортажі, зокрема, з Афганістану.
    
    З 1989 працює у міжнародному відділі газети Фігаро, висвітлював події в Ліберії, Південній Африці, Ірані, Лівії Саудівській Аравії, війну в Перській затоці. У серпні 2000 року стає постійним кореспондентом Фігаро у Москві. Повернувшись у 2005 році до Парижу, приступає до роботи в міжнародному відділі Фігаро. Наразі готує запуск нового щоквартального видання, яке побачить світ 10 січня 2008 року. Лауреат премії Albert - Londres 1991 за серію репортажів про війну в Ліберії і кінець апартеїду.
    
    Тетяна Лебєдєва, Член Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення, Почесний Президент Національної Асоціації телерадімовників.
    
    Павло Моісеїв, Директор з правових питань МГО «Інтерньюс-Україна».
    
    Акредитація представників ЗМІ обов'язкова.
    
    Оргкомітет – Академія Української преси
    Тел:(044)234-5252, 80505599555
    Контактні особи:
    Оксана Волошенюк
    Людмила Сопільняк
    Джерело:http://www.civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати