Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КВУ підтримує ідею громадського контролю за голосуванням у Верховній Раді.

22 листопада, 2007 р.

    Комітет виборців України вітає ініціативу деяких політиків та громадських діячів щодо забезпечення громадського контролю за процесом голосування під час обрання керівництва Верховної Ради України. КВУ висловлює свою готовність взяти участь в організації такого контролю.
    
    КВУ вважає неприпустимою практику, яка мала місце в попередніх скликаннях парламенту, коли таємні та відкриті голосування здійснювалися народними депутатами не власноручно.
    
    КВУ нагадує, що передвиборчі обіцянки практично всіх політичних містили положення щодо особистого голосування депутатів у новій Верховній Раді. На думку КВУ реалізація цих обіцянок має початися з моменту обрання спікера ВР.
    
    В той же, час до КВУ надходить інформація про можливість «збору» лідерами фракцій бюлетенів для таємного голосування по виборах Голови ВР або інші методи контролю за цим голосуванням. Одним із таких методів може стати, апробована на парламентських виборах технологія, коли волевиявлення в кабінці фіксувалось за допомогою фотокамер в мобільних телефонах.
    
    На думку КВУ, належний громадський контроль за голосуваннями у Верховній Раді Україні лише підсилить авторитет законодавчого органу та зробить депутатів більш відповідальними за свої вчинки та дії.
    
    Джерело : КВУ.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати