Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Забезпечення механізмів реалізації гендерного законодавства в Україні.

10 грудня, 2007 р.

   
    28 листопада і 3 грудня 2007 Сумським «Міським кризовим центром» (СМКЦ) в партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» проведено тренінг з інтеграції гендерних питань у роботу місцевих органів влади.
    
    Тренінг проведено тренерами Українського жіночого фонду та тренерами СМКЦ в рамках реалізації проекту «Забезпечення механізмів реалізації гендерного законодавства в Україні» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії (відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, м. Київ).
    
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1834
    «Про затвердження Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року» в Сумський області прийнято відповідне розпорядження голови облдержадміністрації від 14.02.2007 № 63 «Про заходи щодо забезпечення рівності жінок і чоловіків в області на 2007-2010 роки».
    
    Тому учасники тренінгів - представниці та представники обласних, районних управлінь та підрозділів органів місцевої влади, які є безпосередніми виконавцями державної програми та розпорядження голови Сумської ОДА на місцях.
    
    Учасники тренінгів отримали нові знання з гендерної політики, досвід та методики з інтеграції гендерних питань у розробку політик на місцевому рівні. Очікується, що підготовка держслужбовців за новітньою методикою 3R, яка широко використовується у європейських країнах, допоможе підвищити їх професійний рівень завдяки інтеграції нових методик у їхню роботу та співпраці з НУО, які займаються жіночими та гендерними питаннями.
    
    Про результати реалізації проекту та інформацію про основні заходи, що проводяться та будуть проведені в рамках проекту, розміщено на сайті Українського жіночого фонду та Українському жіночому порталі, який адмініструється УЖФ.
    
    
    Джерело : Сумський "Мський Кризовий Центр"
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати